0

Czarna patelnia: innowacyjny design i nowoczesne tworzywa

Wśród wielu ciekawych kompletów kuchennych czarna patelnia cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Nowoczesny design, trwałe tworzywa i innowacyjna budowa - to tylko niektóre z jej licznych zalet. Proponując czarną patelnię do Państwa kuchni gwarantujemy, że smażenie i duszenie stanie się znacznie prostsze. Jak to możliwe?

Funkcjonalna czarna patelnia w naszej kuchni

Smażenie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne – dzięki nowoczesnym patelniom bez trudu przygotujemy ulubione dania i podamy je naszym bliskim. Czarna patelnia marki Gerlach pozwoli zmienić nasze podejście do smażonych potraw – dzięki zastosowaniu innowacyjnych tworzyw smażone potrawy są zdrowsze, bardziej wartościowe i… znacznie smaczniejsze!

Czarna patelnia – znajdź model dopasowany do swoich potrzeb

Nowoczesne czarna patelnia dostępna jest u nas w wielu wariantach. Czarna patelnia grillowa NATUR idealnie nadaje się do smażenia ryb, mięs, duszenia warzyw. Patelnię wykonano z dwuwarstwowej powłoki nieprzylegającej ILAG ® Non-Stick Ceramic, która pozwoli na wygodniejsze przygotowywanie potraw. Szukając solidnych rozwiązań do własnej kuchni warto wybrać patelnię SOLID z powłoką ceramiczną. Powłoka pozwala na smażenie na niewielkiej ilości tłuszczu oraz minimalizowanie ryzyka przypalenia potrawy.

Czarna patelnia HARMONY CLASSIC pozwoli wprowadzić harmonię i ład do każdej kuchni, sprawiając, że codzienne przygotowanie posiłków stanie się drobnostką. Dla wygody użytkowników uzupełniona została o grube dno z zbudowanym dyskiem, który pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz naczynia.

Pyszne naleśniki czy racuszki sprawią, że każdy poranek stanie się lepszy. W ich przygotowaniu pomoże czarna patelnia naleśnikowa HARMONY CLASSIC. Niskie brzegi umożliwią wygodne wlewanie ciasta na patelnię oraz proste obracanie naleśnika

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności