0

Czarne patelnie – przekonaj się, jak przyjemne może być smażenie!

Smażone potrawy mają wyjątkowy smak, aromat – czarne patelnie marki Gerlach pozwolą wydobyć z przygotowywanych dań jeszcze więcej! Chcąc wykorzystywać nowe przepisy kulinarne warto postawić na sprawdzone produkty, które wspomogą nasze codzienne rytuały w kuchni. Czarne patelnie marki Gerlach odkryją przed Tobą nowy, kulinarny świat!

Wybierz czarne patelnie i ciesz się doskonałym smakiem potraw

Smażone potrawy jeszcze nigdy nie smakowały tak dobrze – czarne patelnie pozwolą wydobyć pełnię smaku z mięs, ryb, smażonych warzyw. Wystarczy kilka świeżych i prostych składników, aby na patelni przygotować proste i smaczne danie, którym zachwyci się cała rodzina. Nowoczesne czarne patelnie marki Gerlach wyróżniają się nie tylko świetnymi parametrami technicznymi, ale i interesującym designem. Projektanci postawili na innowacyjność i funkcjonalność, przez co korzystanie z tych patelni to czysta przyjemność!

Postaw na czarne patelnie Gerlach

Oferując czarne patelnie do kuchni proponujemy przede wszystkim wysoką jakość. Patelnia naleśnikowa HARMONY CLASSIC pozwoli delektować się cieniutkimi naleśnikami kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Niski rant sprawi, że przewracanie ciasta nie sprawi żadnego problemu.

O harmonię smaku w naszych kuchniach zadba czarna patelnia HARMONY CLASSIC o średnicy 28 cm. Jej grube dno pokryto dwuwarstwową powłoką nieprzywierającą ILAG ® Ceralon, która jest wysoce odporna na ścieranie, zarysowania, wysoką temperaturę. W dnie patelni umieszczono dysk, który pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz naczynia.

Nasze czarne patelnie to także powrót do natury – patelnia grillowa NATUR zachwyci nietuzinkowym designem. Rączka tego modelu wykonana została z drewna bukowego. Dwuwarstwowa powłoka ceramiczna w tym modelu pozwoli na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu oraz zmniejszenie ryzyka przywierania potraw.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności