0

Duże garnki – najlepsze rozwiązanie w każdej kuchni!

Funkcjonalne duże garnki to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni – duże garnki pozwolą na przygotowanie znacznej ilości ulubionych potraw dla całej rodziny. Dzięki dużym garnkom ugotowanie bigosu czy aromatycznej zupy nie sprawi nam żadnego problemu, a ze wspólnego posiłku nikt nie wyjdzie głodny! Jakie duże garnki wybrać, aby w pełni odkryć potencjał naszej kuchni?

Sukces w kuchni zależy od wielu czynników – poza świeżymi składnikami i dobrymi recepturami istotne są także duże garnki, które pozwolą na swobodne realizowanie naszych kulinarnych marzeń. Nowoczesne garnki o dużej pojemności odznaczają się trwałością, funkcjonalnością, wyposażone są w liczne dodatki, których zadaniem jest ułatwienie codziennego gotowania.

Duże garnki w ofercie marki Gerlach

W ofercie marki Gerlach znajdziesz duże garnki dedykowane zarówno profesjonalistom, jak i amatorom kuchni pełnej aromatów. Jednym z najchętniej wybieranych modeli jest rondel SIMPLE, wykonany z trwałej stali nierdzewnej 18/10. Rondel ten posiada wyprofilowany, stalowy uchwyt oraz wewnętrzną miarkę przeznaczoną do precyzyjnego odmierzania płynów. Dopasowana pokrywka ze szkła hartowanego pozwoli na szybsze odparowanie wody.

Duże garnki dostępne w pięknych kolekcjach

Nasze duże garnki to również komplet PRIME, składający się z 6 elementów, w tym garnek o pojemności 5 litrów. W kolekcji PRIME zaskakuje przede wszystkim design: duże garnki posiadają lakierowaną powłokę, która nadaje im nowoczesnego i ciekawego wyglądu. W dnie garnków PRIME wbudowano dysk na indukcję, przez co możliwe jest wykorzystanie tego kompletu właśnie na kuchenkach indukcyjnych.

Decydując się na duże garnki w kuchni nie sposób przeoczyć zestawu BRAVA, składającego się z 8 elementów. Każdy z garnków w tej kolekcji wykonano ze stali nierdzewnej, odpornej na działanie korozji, odkształcenia, wysokie temperatury. Duże i wygodne uchwyty pozwolą na przenoszenie czy podnoszenie garnków w sposób bezpieczny.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności