0

W poszukiwaniu nowych smaków pomoże duży garnek!

Duży garnek to niewątpliwie jeden z niezbędników w naszych kuchniach – pozwoli on na przygotowanie dużej porcji aromatycznego bulionu czy innych potraw. Szukając dużych garnków zwracajmy uwagę nie tylko na pojemność, ale także na parametry techniczne, materiały, dodatki. W ofercie marki Gerlach znajdziesz duże garnki, które pozytywnie Cię zaskoczą!

Duży garnek, który wspomoże kuchenne prace

Przygotowywanie posiłków wymaga pracy – koniecznie jest wybranie odpowiednich produktów, ich precyzyjna obróbka. Duży garnek pomoże nam w codziennym dążeniu do kulinarnej perfekcji i sprawi, że gotowanie stanie się przyjemnością. Duży garnek marki Gerlach łączy w sobie precyzję wykonania i trwałe materiały. Wśród najpopularniejszych modeli wymienia się te tworzone ze stali nierdzewnej 18/10, która jest zabezpieczona przed odkształcaniem, korozją, wysokimi temperaturami.

Nowoczesny duży garnek marki Gerlach

Jaki duży garnek wybrać, by gotowanie stało się prostsze? Jednym z najchętniej wybieranych modeli jest duży garnek GRANITEX o średnicy 24 cm.  Design inspirowany naturalnym kamieniem to nasza odpowiedź na najświeższe trendy w kuchni. Garnek ten posiada aż cztery warstwy, w tym powłokę ceramiczną zmniejszającą ryzyko przypalenia potrawy oraz powłokę gwarantującą odporność na zarysowania. Trójwarstwowe dno z dyskiem ze stali nierdzewnej pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła, przez co przygotowanie potrawy jest jeszcze szybsze.

Klasyczny duży garnek z kolekcji SIMPLE o pojemności 7,0 to stanie się niezbędny w kuchni – jego pojemność sprawi, że przygotowanie dużej ilości zupy czy makaronu nie sprawi żądnego problemu. Garnek wykonano ze stali nierzewnej i uzupełniono go o aluminiowy dysk w dnie. Duże i wygodne uchwyty pozwolą na bezpiecznie podnoszenie i przenoszenie garnka.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności