0

Duży garnek i indukcja – sposób na szybkie i smaczne gotowanie dla całej rodziny!

Samodzielne przygotowane posiłki ze świeżych, sezonowych produktów to najlepsza gwarancja na zdrowie i dobre samopoczucie. Gotowanie może okazać się wspaniałą przygodą i sposobem na relaks, szczególnie po długim dniu w pracy. W przyrządzaniu doskonałych potraw pomogą nam profesjonalne komplety garnków, w których duży garnek indukcyjny to podstawa. Wykorzystując nowoczesne technologie oferowane przez markę Gerlach szybko stworzymy wyjątkowe posiłki, które będą cieszyć podniebienie i oczy.

Duży garnek indukcyjny

Kuchenki indukcyjne zrewolucjonizowały sposób przyrządzania potraw. Wykorzystując garnki dedykowane na takie kuchenki możemy zaoszczędzić nie tylko nasz czas, ale i energię elektryczną. Do przygotowania smacznego obiadu dla całej rodziny wystarczą wybrane produkty i duży garnek – indukcja wykona za nas resztę!

Nowoczesne duże garnki indukcyjne marki Gerlach tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, zabezpieczonej przed wysokimi temperaturami, korozją, odkształceniami. Ich zaletą jest również możliwość mycia ich w zmywarkach. Garnki posiadają wbudowane w dno dyski indukcyjne, dzięki którym możliwe jest wykorzystanie pełnego potencjału kuchenek indukcyjnych. Dyski pozwalają na równomierne i szybsze podgrzewanie potrawy przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej. Duży garnek indukcyjny stanie się nieodłącznym elementem podczas kulinarnych wypraw w nieznane.

Wybierz duży garnek – indukcja pozwoli wykorzystać wszystkie jego atuty!

Cenisz proste rozwiązania i możliwość przygotowania dużej ilości zupy czy gulaszu dla bliskich? Wybierz duży garnek na indukcję SIMPLE o pojemności 7,0l – łączy on wysoką funkcjonalność oraz ponadczasowy design. Dzięki niemu przygotowywanie potraw dla wielu osób już nigdy nie będzie problemem.

Szukając nietuzinkowych elementów do kuchni warto zwrócić uwagę na duży garnek indukcyjny HARMONY. Jego aluminiowa konstrukcja pozwoli na doskonałe przewodzenie ciepła, dwuwarstwowa powłoka ceramiczna umożliwi gotowanie nawet na niewielkiej ilości tłuszczu. Uwagę przykuje również piękna kolorystyka oraz nowoczesne wzornictwo, charakteryzujące całą linię HARMONY.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności