0

Eleganckie sztućce na prezent w sklepie internetowym Gerlach

Wstąpienie w związek małżeński, przeprowadzka do nowego mieszkania, rocznica ślubu, pierwsze urodziny dziecka… Nasze życie składa się z wielu cudownych chwil, które warto należycie celebrować. Wszystkim tym, którzy chcą podkreślić wagę ważnych wydarzeń i podarować bliskiej osobie wyjątkową pamiątkę, z wielką przyjemnością prezentujemy eleganckie sztućce na prezent – wysokiej klasy akcesoria, które znajdą zastosowanie w każdym domu.

Eleganckie sztućce na prezent – wybierz jakość

Eleganckie sztućce na prezent marki Gerlach są połączeniem bezwzględnej jakości i delikatnego wzornictwa. Swoją nieprzeciętną trwałość widelce, łyżki i noże Gerlach zawdzięczają swojemu budulcowi, a dokładniej – wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10. Metal o wysokiej zawartości niklu i chromu wyróżnia się piękną, srebrzystą barwą, jest odporny na działanie czynników zewnętrznych i zarysowania. Większość modeli dostępna jest w dwóch wersjach – matowej oraz połyskującej.

Eleganckie sztućce na prezent w walizce

W kolekcji Gerlach znajdziesz szeroki wybór sztućców dostępnych w kompletach przeznaczonych dla sześciu lub dwunastu osób. Wśród mnogości wariantów na szczególną okazję zasługują eleganckie sztućce na prezent zamknięte w ozdobnej walizce lub drewnianej skrzyni. Możesz mieć pewność, że stylowy komplet sztućców w pięknej oprawie zrobi na obdarowywanej osobie ogromne wrażenie i wywoła szczery uśmiech na jej twarzy.

Podaruj wspomnienia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość wykonania na sztućcach ozdobnego grawera. Kilka słów lub data wytłoczona na rączkach noży, widelców i łyżek sprawi, że każde spotkanie przy stole będzie miłym wspomnieniem wzruszających momentów.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności