0

Funkcjonalny i nowoczesny garnek – gotuj z przyjemnością!

Garnek to podstawowy element wyposażenia każdej kuchni – komplet garnków pozwoli nam na rozwijanie umiejętności kucharskich i podawanie naszym bliskim wyjątkowych i wartościowych dań. Szukając najlepszych garnków na polskim rynku zwracajmy uwagę nie tylko na design, ale przede wszystkim na parametry techniczne!

Garnek idealny do naszej kuchni

Dobrej jakości garnek jest przedmiotem odpornym na wysokie temperatury, odkształcenia, pojawianie się korozji. W ofercie marki Gerlach znajdziesz szeroką gamę zestawów garnków tworzonych ze stali nierdzewnej, które spełniają te wymagania. Nowoczesne komplety garnków dopasowane są do różnorodnych użytkowników: zarówno profesjonalnych kucharzy, jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z gotowaniem. Dzięki garnkom Gerlach gotowanie stanie się codzienną przyjemnością, a my sami będziemy mogli częstować naszych bliskich wyjątkowymi potrawami.

Jak garnek Gerlach ułatwi nam gotowanie?

Chcąc jak najbardziej uprościć proces gotowania czy pieczenia zaopatrzyliśmy nasze garnki w szereg dodatków: jednym z nich są wewnętrzne miarki, które pozwolą na precyzyjne odmierzanie płynów. Garnek może posiadać także niewielki lejek, ułatwiający przelewanie płynów. Funkcjonalne sitka pozwolą na wygodne cedzenie sosów czy zup. Każdy garnek uzupełniony został o wygodne i poręczne uchwyty, pozwalające na podnoszenie i przenoszenie ich. Uchwyty tworzone są z tworzyw antypoślizgowych, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa użytkowników.

Interesującą innowacją są aluminiowe dyski w dnie każdego z garnków. Pozwolą one na szybsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz, oszczędność energii oraz możliwość wykorzystywania garnków na różnorodnych  kuchenkach, w tym również na kuchenkach indukcyjnych.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności