0

Wybierz garnki do gotowania i ciesz się każdą chwilą w kuchni!

Dopasowane do naszych potrzeb garnki do gotowania są podstawowym elementem wyposażenia kuchni. Wybierając komplety marki Gerlach gwarantujemy, że każda chwila w kuchni stanie się przyjemnością, a gotowanie będzie naszą pasją.

Nowoczesne garnki do gotowania

Szukając ciekawych rozwiązań do naszej kuchni warto wybrać jeden z kompletów garnków marki Gerlach. Naszym klientom oferujemy nie tylko wysoką trwałość i wieloletnią gwarancję, ale także nietuzinkowy design, który stanie się ozdobą każdej kuchni. Dzięki wykorzystaniu trwałych materiałów nasze garnki będą przez długi czas pomagać nam w przygotowaniu wyjątkowych i wartościowych dań dla osób bliskich.

Designerskie garnki do gotowania

Chcąc uzupełnić naszą kuchnię o wyjątkowe garnki do gotowania warto sięgnąć po kolekcję HARMONY: wzrok przykuje piękny, czerwony kolor, ale i innowacyjna budowa. Garnki do gotowania z kolekcji HARMONY posiadają trójwarstwowe dno, które pozwala na wykorzystywanie ich na wszystkich rodzajach kuchenek. Dwuwarstwowa, wewnętrzna powłoka ceramiczna sprawia, że możliwe jest gotowanie w niższych temperaturach przy mniejszej ilości tłuszczu, co przełoży się na zmniejszenie kaloryczności potraw.

Ciekawą propozycją są garnki do gotowania PRIME – zestaw składa się z 6 elementów, które całkowicie zmienią nasze podejście od gotowania. Wyjątkowe wzornictwo to nie jedyne, co może zaoferować nam ten komplet: garnki posiadają pokrywki wykonane ze szkła hartowanego, duże i wygodne uchwyty oraz wewnętrzne miarki do precyzyjnego odmierzania płynów.

Stalowe garnki do gotowania

Duży zestaw garnków SUPERIOR składa się z 10 elementów: garnki tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, która jest zabezpieczona przed korozją, odkształceniem, wysokimi temperaturami. Pokrywki ze szkła hartowanego idealnie przylegają do krawędzi naczynia.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności