0

Solidne garnki do płyty indukcyjnej

Wymiana klasycznej kuchenki elektrycznej czy gazowej na płytę indukcyjną wiąże się z koniecznością kupna naczyń kompatybilnych z innowacyjną technologią. W ofercie sklepu internetowego Gerlach znajdziesz szeroki wybór naczyń z dnem ferromagnetycznym odpowiadającym wymaganiom producentów nowoczesnych płyt. Wszystkim tym, którzy szukają wysokiej klasy akcesoriów kuchennych, z wielką przyjemnością prezentujemy garnki do płyty indukcyjnej.

Stalowe garnki do płyty indukcyjnej

Garnek, który pełni funkcję naczynia żaroodpornego? Teraz to możliwe! Stalowe garnki do płyty indukcyjnej wykonane są ze wzmacnianego metalu, który za nic ma sobie działanie piekarnika, zmywarki i ostrych narzędzi. Stal 18/10 z domieszkami niklu i chromu celująco zdaje egzamin w wymagającym kuchennym środowisku. Naczynia z wysokogatunkowej stali posiadają trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym. Przemyślana w najmniejszym stopniu konstrukcja sprawia, że garnki szybko się nagrzewają i długo utrzymują optymalną temperaturę, co pozwala zredukować ilość zużywanej energii. Co ważne, nasze stalowe garnki współgrają ze wszystkimi rodzajami kuchenek.  W sprzedaży znajdziesz komplety złożone z 10, 9, 8 lub 6 elementów. Każdy wariant składa się z ergonomicznych, wygodnych w użyciu garnków o zróżnicowanej wielkości oraz pokrywek.

Nowoczesne garnki z powłoką non-stick

Miłośnicy kuchennych eksperymentów cenią w kuchni wygodę. Najwyższy komfort podczas przygotowywania posiłków zapewnią Ci garnki i patelnie z powłoką, do której nie przywiera pokarm. Świadomi zagrożeń jakie niesie za sobą codzienne użytkowanie teflonu, proponujemy naszym klientom bardziej ekologiczne i zdrowsze rozwiązanie – ceramikę. Powłoka wzmacniana naturalną ceramiką jest odporna na zarysowanie i ścieranie, dzięki czemu czyszczenie garnków nie stanowi najmniejszego problemu. Co ważne, aluminiowe garnki non-stick do płyty indukcyjnej zadowolą każdego miłośnika lekkiej, niskotłuszczowej diety.

Garnki do płyty indukcyjnej Gerlach – smak tradycji

Akcesoria marki Gerlach towarzyszą nam podczas ważnych uroczystości i codziennych, rodzinnych obiadów już od przeszło 250 lat. Wybierając garnki do płyty indukcyjnej naszej marki, wybierasz przede wszystkim jakość cenioną od pokoleń. Możesz mieć pewność, że nowe garnki będą w nienagannym stanie służyć w Twojej kuchni przez lata lub staną się wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności