0

Niezawodne garnki: komplet Twoich marzeń!

Komplety garnków marki Gerlach składają się z wysokiej klasy naczyń o zróżnicowanej pojemności. W rozbudowanej ofercie znajdziesz zarówno garnki wykonane ze stali nierdzewnej, jak i nowoczesne modele z lekkiego aluminium. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wielkie zmiany mogą wnieść do kuchni nowe garnki!

Komplet garnków ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest materiałem, który w wymagających, kuchennych warunkach radzi sobie wyjątkowo dobrze. Wszystkim tym, którzy chcą wyposażyć swoją kuchnię w wysokiej klasy naczynia, które w nienagannym stanie będą służyć przez długie lata, z wielką przyjemnością prezentujemy komplety garnków ze stali nierdzewnej 18/10. Wysokie stężenie chromu oraz niklu znacznie zwiększa możliwości metalu – stal jest nie tylko wytrzymała na urazy mechaniczne, ale również niestraszne są jej wysokie temperatury oraz ostre detergenty i wysokie ciśnienie wytwarzane w zmywarkach. W katalogu marki Gerlach znajdziesz komplety złożone z sześciu, ośmiu, dziewięciu lub dziesięciu elementów. Możesz wybierać spośród klasycznych naczyń o połyskującej, metalicznej powierzchni lub modeli pokrytych elegancką, czarną emalią.

Zestaw emaliowanych garnków z powłoką ceramiczną

W kuchni cenisz przede wszystkim swobodę i wygodę działania? W takim razie komplet garnków z linii HARMONY został stworzony właśnie dla Ciebie. Głównym budulcem naczyń jest aluminium – lekki, antykorozyjny metal, który szybko nagrzewa się i długo utrzymuje ciepło. Wewnętrzne ściany garnka pokryte są dwuwarstwową powłoką ceramiczną. Naturalna ceramika zapobiega przywieraniu pokarmu do dna naczynia, co znacznie ułatwia przyrządzanie posiłków oraz mycie. Idealnie gładka powłoka jest odporna na zarysowania, ścieranie i odkształcenia. Uroku naczyniom dodaje czerwona, dekoracyjna emalia, dzięki której pozornie zwyczajny garnek staje się wyrazistą ozdobą kuchennego wnętrza.

Komplet garnków Gerlach – wysoka jakość ceniona od wieków

Wybierając jeden z kompletów garnków marki Gerlach, zapewniasz sobie najwyższy komfort codziennej pracy w kuchni. Co ważne, każdy garnek z bogatej kolekcji kompatybilny jest ze wszystkimi rodzajami kuchenek. Wybierając zestaw garnków Gerlach, możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafia starannie zaprojektowany, ergonomiczny i bezpieczny w użyciu produkt najwyższej jakości. 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności