0

Niezawodne garnki kuchenne

Garnki kuchenne to podstawowe wyposażenie, które może znacznie usprawnić i uprzyjemnić gotowanie. Wszystkim tym, którzy pragną oddawać się w swojej kuchni kulinarnej pasji bez żadnych ograniczeń, z wielką przyjemnością prezentujemy garnki kuchenne wykonane ze stali i aluminium najwyższej jakości.

Stalowe garnki kuchenne – must have w kuchni każdego profesjonalisty

Pierwszym kryterium, na jakie powinniśmy zwrócić uwagę, kupując wyposażenie do kuchni, jest wytrzymałość materiałów. Jeśli nie chcesz, aby wysokie temperatury, kontakt z żywnością i ostrymi narzędziami były zagrożeniem dla nowego garnka, wybierz model wykonany ze stali nierdzewnej 18/10. W asortymencie sklepu Gerlach znajdziesz wysokiej klasy garnki kuchenne wzmacniane niklem i chromem, które znacznie zwiększają możliwości stali. Wszystkie stalowe garnki kuchenne Gerlach możesz bez obaw myć w zmywarce oraz zapiekać w piekarniku, co znacznie zwiększa pole do kulinarnych eksperymentów i zwiększa wygodę codziennej pracy w kuchni.

W sprzedaży znajdziesz zróżnicowane komplety składające się z 6, 8, 9 oraz 10 elementów. Niezależnie od tego, który z wariantów zasili Twoją kuchnię, możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafi produkt najwyższej jakości.

Garnki kuchenne z powłoką non-stick – bez przypaleń, oszczędnie, zdrowo!

Aluminiowe garnki z warstwą ceramiczną to pozycja obowiązkowa na liście kuchennego wyposażenia każdego miłośnika niskokalorycznej, zdrowej diety. Wzmacniana naturalną ceramiką powłoka nie tylko zapobiega przywieraniu pokarmu i ułatwia czyszczenie patelni, ale również pozytywnie wpływa na smak i jakość przyrządzanych dań. Dzięki właściwościom ceramiki, możesz smażyć ryby, mięso czy warzywa, nie zatapiając ich w tłuszczu.

Uniwersalne garnki skrojone na miarę nowoczesnej kuchni

Wszystkie garnki kuchenne spod szyldu GERLACH zostały zaprojektowane i wykonane według rygorystycznych norm i wysokich standardów. Doskonale wyważone, funkcjonalne naczynia kompatybilne są ze wszystkimi rodzajami kuchenek. Dno każdego modelu składa się z kilku dysków, dzięki czemu naczynia szybko nagrzewają się i długo utrzymują ciepło, co pozwala na ograniczenie ilości zużywanej energii. Co ważne, w parze z walorami praktycznymi idzie w tym przypadku piękne wykończenie wszystkich, nawet najmniejszych elementów.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności