0

Komplet garnków dla najbardziej wymagających!

Nowoczesny komplet garnków zmieni całkowicie podejście do gotowania i sprawi, że każdy posiłek będzie smakował lepiej. Szukając wymarzonego kompletu warto brać pod uwagę nie tylko ilość elementów czy wygląd, ale przede wszystkim: tworzywa i innowacyjne materiały.

Klasyczny komplet garnków w nowej odsłonie

Gotowanie to sztuka, którą każdy z nas może doskonalić – niezbędne są tylko odpowiednie narzędzia. Wybierając komplet garnków wykonany z pasją możemy mieć pewność, że gotowanie stanie się doskonałą zabawą i przygodą. Decydując się na komplet garnków ze stali nierdzewnej 18/10 możemy mieć pewność, że będą one wysoce odporne na odkształcenia, wysokie temperatury, korozję. Zastosowanie tego tworzywa pozwala również na wygodne mycie ich w zmywarkach. Topowe komplety garnków posiadają specjalne dyski wbudowane w dno – dyski pozwalają na równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka i szybsze przygotowywanie potraw.

Prestiż w zasięgu ręki

Jak osiągnąć kulinarny sukces i poważanie wśród bliskich? Wystarczy przygotować coś z sercem! O smak i jakość potraw zadba komplet garnków PRESTIGE, wykonany z najwyższą dbałością o detale. Komplet PRESTIGE to nie tylko funkcjonalne garnki, ale również uniwersalne naczynie do gotowania na parze. Duże i wygodne uchwyty pozwolą na podnoszenie i przenoszenie garnków wypełnionych gorącymi płynami w sposób bezpieczny.

Dla osób ceniących doskonałe proporcje przygotowaliśmy komplet garnków VIVA. Komplet uzupełniony został o pokrywki ze szkła hartowanego, które szczelnie zamykają naczynia. O dokładną ilość płynów wewnątrz zadbają funkcjonalne miarki.

Komplet garnków, który zachwyca każdego dnia

Chcąc delektować się doznaniami estetycznymi polecamy komplet HARMONY, który nie pozwoli od siebie oderwać wzroku. Modny czerwony kolor to jednak nie jedyna zaleta tego zestawu. Komplet garnków HARMONY wprowadzi równowagę do naszej kuchni i pozwoli czerpać przyjemność z gotowania. Dwuwarstwowa powłoka ceramiczna sprawi, że możliwe stanie się przygotowanie potraw na minimalnej ilości tłuszczu.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności