0

komplet sztućców

Komplet sztućców marki Gerlach – prawdziwa uczta dla oczu!

Jak podnieść estetykę stołu i sprawić, aby każdy posiłek smakował jeszcze lepiej? Komplet sztućców Gerlach pozwoli na zaaranżowanie stołu, przy którym z chęcią czas spędzać będą wszyscy członkowie rodziny. Nietuzinkowe wzornictwo i wykorzystanie wysokiej jakości materiałów to tylko niektóre z zalet oferowanych kompletów.

Komplet sztućców – na wyjątkowe okazje i na co dzień 

Stół i wspólne ucztowanie jednoczą rodzinę, pozwalają na spotkania w gronie bliskich znajomych. Przy wspaniałych posiłkach relaksujemy się i możemy w końcu odpocząć. By każdy posiłek smakował jeszcze lepiej warto zadbać o odpowiednią oprawę – pomoże w tym funkcjonalny komplet sztućców.

Czym powinny odznaczać się idealne sztućce? Podstawą jest doskonałe wyważenie – dzięki temu sztućce pewnie leżą w dłoni i umożliwiają komfortowe spożywanie posiłków. Ważnym aspektem są tworzywa – zastosowanie stali nierdzewnej 18/10 pozwoliło na stworzenie trwałych elementów kolekcji, odpornych na działanie korozji. Takie sztućce bez obaw możemy myć w zmywarkach. Komplet sztućców marki Gerlach zachwyci nas również zróżnicowanym designem – projektanci proponują wiele interesujących produktów, inspirowanych zarówno najnowszymi trendami, jak i klasycznym wzornictwem.

Nietuzinkowy komplet sztućców na Twoim stole

Jaki komplet sztućców wybrać? Wszystko zależy od naszych preferencji! Wśród wielu propozycji komplet sztućców DEKO jest jednym z najchętniej wybieranych. Zachwyca precyzyjnymi ornamentami na rękojeści oraz idealnym wyważeniem. Miłośnicy skandynawskiego stylu zachwycą się kompletem FJORD, którego surowe piękno podkreślają klasyczne linie i minimalistyczne wzornictwo. Do kulinarnych podróży w nieznane zainspiruje nas komplet sztućców MUZA, składający się ze smukłych i eleganckich elementów.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności