0

Kuchenne komplety: garnki, które ułatwią gotowanie!

Każda kuchnia powinna być odpowiednio zaopatrzona w odpowiednie komplety: garnki, noże patelnie. Wybór produktów wysokiej klasy gwarantuje nam, że codzienne gotowanie stanie się przyjemnością, a nasi bliscy będą zachwyceni nowym bogactwem smaków i aromatów.

Idealne komplety – garnki łączące trwałość i funkcjonalność!

Trwałe materiały, funkcjonalność i elegancja – to cechy wyróżniające kuchenne komplety: garnki powinny być odporne na uszkodzenia mechaniczne, odkształcanie, działanie korozji. Garnki oferowane przez markę Gerlach zachwycą użytkowników eleganckim designem oraz wykorzystaniem innowacyjnych materiałów. Jedną z ciekawszych propozycji w ofercie producenta są duże i małe komplety: garnki PRIME to zestaw składający się z 6 elementów. Elementy przykuwają wzrok poprzez czarne wykończenie. Kolekcja wykonana została ze stali nierdzewnej 18/10, którą zabezpieczono przed działaniem korozji, odkształcaniem. Lakierowana powłoka zewnętrzna jest odporna na ścieranie.

Luksusowe komplety: garnki, dzięki którym, odkryjesz nowe smaki

To, co powinno zainteresować wymagających użytkowników, to duże komplety: garnki w kolekcji FIRST pozwolą nam na przygotowanie zarówno kolacji dla dwojga, jak i rozbudowanego obiadu dla całej rodziny. Komplet składa się z 10 elementów: pięciu garnków ze stali nierdzewnej 18/10 oraz pięciu pokrywek wykonanych ze szkła hartowanego. Pokrywki posiadają niewielkie odpowietrzniki, dzięki którym możliwe jest odprowadzenie pary wodnej i zagęszczenie potrawy.

Radość gotowania zapewnią profesjonalne komplety: garnki VIVA to zestaw składający się z 7 elementów. W dnach garnków umieszczono specjalne dyski, które pozwalają na szybsze rozprowadzanie ciepła oraz większą oszczędność energii. Wygodne uchwyty i rączki sprawią, że podnoszenie czy przenoszenie garnków nie będzie problemem.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności