0

Wysokiej jakości komplety garnków

Garnki to podstawowe narzędzie pracy każdego profesjonalnego kucharza i amatora, który w kuchni pojawia się sporadycznie. Niezależnie od stopnia wtajemniczenia w sztukę kulinarną głównego użytkownika, każda kuchnia powinna być wyposażona w wysokiej jakości garnki, które znacznie umilą i ułatwią codzienne przygotowywanie prostych dań i wyszukanych specjałów. Wszystkim tym, którzy poszukują nowoczesnych i solidnych naczyń, mamy wielką przyjemność przedstawić komplety garnków wykonanych z najlepszych materiałów: stali nierdzewnej oraz wysokogatunkowego aluminium. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wielka radość może płynąć z gotowania!

Komplety garnków ze stali nierdzewnej

Pięknie wykonane, błyszczące garnki, które można zapiekać w piekarniku i myć w zmywarce? Po raz kolejny udowadniamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!  Odporne na zarysowania, odkształcenia i urazy mechaniczne komplety garnków wykonanych ze wzmacnianej stali 18/10 za nic mają sobie rozgrzany do czerwoności piekarnik oraz wysokie ciśnienie i ostre detergenty używane w zmywarkach. Co ważne, stalowe garnki kompatybilne są z każdym rodzajem kuchenek. Trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem szybko i równomiernie się nagrzewa, co pozwala zredukować ilość zużywanej energii.

Komplety garnków z aluminium

Męczące szorowanie uporczywych zabrudzeń i przypalonych resztek wreszcie odchodzi w zapomnienie! Linia aluminiowych garnków z powłoką ceramiczną przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią w kuchni swobodę. Komplety garnków pokrytych naturalną, ekologiczną warstwą ceramiki są najlepszym sprzymierzeńcem zdrowej, niskotłuszczowej diety bogatej w minerały i składniki odżywcze. Ponadto, aluminium jest bardzo dobrym przewodnikiem cieplnym, dzięki czemu naczynia szybko nagrzewają się i długo utrzymują optymalną temperaturę.

Zaufanie zdobywane przez lata

Zestawy garnków Gerlach posiadają doskonale wyprofilowane rączki oraz przykrywki zwiększające wygodę i bezpieczeństwo podczas pracy z gorącymi potrawami. Dodatkowe udogodnienia, takie jak praktyczne miarki wytłoczone na ściankach czy nakładki do gotowania na parze, znacznie zwiększają pole do kulinarnych popisów. Wybierając jeden z zestawów garnków dostępnych w naszym sklepie, wybierasz przede wszystkim najwyższą jakość, która od pokoleń wyznacza standardy na europejskich rynkach.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności