0

komplety sztućce

Funkcjonalne komplety: sztućce na naszych stołach

Chcąc zapewnić sobie komfort przy stole stawiaj na funkcjonalne komplety: sztućce dopasowane do naszych potrzeb są niezbędne do tego, aby wygodnie spożywać każdy posiłek! Warto zwrócić uwagę nie tylko na materiały, z których konkretne komplety sztućców wykonano, ale też na zdobienia. Na naszej stronie znajdziesz wyłącznie wysokiej klasy komplety: sztućce trwałe, piękne i odpowiednio wyważone.

Wybieramy komplety – sztućce dopasowane do naszych potrzeb

Jakie powinny być idealne stołowe komplety? Sztućce przede wszystkim powinny ułatwiać spożywanie pokarmów: muszą być odpowiednio wyważone, aby dobrze leżały w dłoniach, często również profilowane. Marka Gerlach proponuje innowacyjne komplety – sztućce wykonane ze stali nierdzewnej zabezpieczonej przed korozją. Jedną z piękniejszych kolekcji są sztućce FJORD: doskonale wpisują się one w modę na minimalizm, świetnie prezentują się na stole. Prezentowane sztućce bez obaw możemy czyścić w zmywarkach.

Klasyczne komplety – sztućce inspirowane sztuką!

Cenisz klasyczny design i bogate zdobienia? Doskonałym wyborem na Twoim stole będą sztućce DEKO, których rękojeści udekorowano pięknym wzorem. Solidna budowa tego kompletu sprawia, że każdy z jego elementów stabilnie leży w dłoni i pozwala na wygodne jedzenie. Inną, ciekawą propozycją jest kolekcja BAROK – rękojeść każdego elementu jest przepięknie formowana. Zastosowanie stali nierdzewnej 18/10 pozwoliło na stworzenie trwałego kompletu, który sprawdzi się w każdym domu.

Kawowe komplety – sztućce idealne na podwieczorek!

W kolekcji marki Gerlach znajdziemy również specjalne komplety – sztućce przeznaczone na podwieczorki lub dla dzieci. Komplety łyżeczek do herbaty czy widelczyków do ciast sprawią, że każde popołudnie w gronie bliskich stanie się przyjemniejsze. Najmłodsi zachwyceni będą kolekcjami BON TON z motywem psów i kotów.   

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności