0

Najlepsza patelnia – czyli jaka?

Najlepsza patelnia to taka, która jest wygodna w użyciu, uniwersalna, lekka i solidna. Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – patelnie marki Gerlach łączą w sobie wszystko, czego może oczekiwać od kuchennego wyposażenia każdy najbardziej wymagający profesjonalista. Sprawdź ofertę patelni marki Gerlach i przekonaj się, jak wielkie zmiany może wprowadzić do kuchni wymiana patelni!

Najlepsza patelnia dla początkujących

Jaka będzie najlepsza patelnia dla osoby zaczynającej swoją przygodę z gotowaniem? Zdecydowanie lekka, aluminiowa patelnia z powłoką non-stick. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą zapewnić sobie maksymalny komfort pracy w kuchni, a jednocześnie cenią zdrowe i lekkie potrawy, proponujemy naczynie pokryte nie teflonem, a ceramiką. Patelnie wzbogacone ceramiką naturalnego pochodzenia pozwalają na smażenie produktów w niższych temperaturach przy minimalnym udziale tłuszczu. Wyposażając swoją kuchnię w patelnię CONTRAST CLASSIC, CONTRAST PROCOAT, VITALITY, HARMONY lub NATUR, masz pewność, że przypalone resztki i uporczywe szorowanie odejdą w zapomnienie! Co ważne, wszystkie modele z kolekcji szybko nagrzewają się i długo utrzymują ciepło, co pozwala zredukować straty energii.

Najlepsza patelnia na domowego grilla

Kto powiedział, że pyszne grillowane mięso albo warzywa możesz jeść tylko latem? Dzięki patelniom grillowym dostępnym w sklepie Gerlach, możesz przywołać niepowtarzalny smak lata w swojej własnej kuchni przez cały rok! Budowa naszych patelni jest przemyślana w najmniejszym stopniu – kwadratowy kształt, wysokiej jakości powłoka non-stick i odpowiednio wyprofilowana, nienagrzewająca się rączka sprawiają, że przyrządzanie ulubionych potraw staje się niezwykle proste i przyjemne!

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności