0

Nowość! Porcelana Karolina w sklepie Gerlach.pl

Produkty tworzone z ogromną pasją z naturalnych surowców i według sprawdzonych receptur to wyróżnik porcelany z Jaworzyny Śląskiej. Jej piękno oraz wysoka jakość wykonania zachwycają, dlatego jest ona również idealnym pomysłem na oryginalny prezent np. z okazji ślubu, rocznicy czy zakupu pierwszego mieszkania.

Dzięki wspólnym działaniom Gerlach oraz Zakładów Porcelany Stołowej „Karolina” na naszej stronie dostępne są serwisy obiadowe, kawowe, a także eleganckie kubki i filiżanki. Produkty te pięknie się prezentują i doskonale sprawdzają zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i w czasie uroczystych przyjęć.

Nowość! Porcelana Karolina w sklepie Gerlach.pl – Serwis kawowy IMPERIAL 39 el. Porcelana Karolina

Na zdjęciu: Serwis kawowy IMPERIAL 39 el. Porcelana Karolina

Marka „Karolina” to ponad 160 lat doświadczenia w produkcji wysokiej klasy białej oraz kremowej porcelany Fine Bone China (FBC). W procesie jej wytwarzania biorą udział najlepsi specjaliści. Produkty muszą spełniać ściśle określone normy i poddawane są wieloetapowej kontroli jakości.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności