0

Profesjonalne noże – zestaw dopasowany do Twoich potrzeb!

Co zrobić, by codzienne przygotowywanie jedzenia stało się fascynującą przygodą? Postaw na nowoczesne noże – zestaw dopasowany do naszych potrzeb sprawi, że każda chwila w kuchni będzie przyjemniejsza. Profesjonalny nóż w kuchni przybliży nas do mistrzów sztuki kulinarnej, pozwoli sprawniej szatkować czy filetować, cieszyć się gotowaniem. Warto dodać, że noże oferowane przez markę Gerlach wpłyną również na odbiór otoczenia. Jak to możliwe?

Designerskie i funkcjonalne noże – zestaw, który uzupełni wnętrze!

W kuchni nie ma miejsca na kompromisy: tylko wysokiej jakości garnki, patelnie i sztućce zapewnią nam kulinarny sukces. Nie inaczej jest z nożami – zestaw od cenionego producenta sprawi, że tworzenie posiłków stanie się przyjemnością. Nowoczesne noże Gerlach to produkty, których nie może zabraknąć w Twojej kuchni.

Noże COUNTRY – zestaw dla miłośników natury!

Country to klasyczne, nawiązujące designem do natury noże – zestaw ten z pewnością sprawdzi się w kuchniach w stylu skandynawskim czy rustykalnym. Pięć nowoczesnych noży wykonano z połączenia stali nierdzewnej z dodatkiem chromu oraz drewnianych, profilowanych rękojeści. Funkcjonalny komplet umieszczono w drewnianym, wygodnym stojaku. Wykorzystanie naturalnego drewna bukowego to głęboki ukłon w stronę natury i miłośników pięknego designu.

AMBIENTE – zestaw noży w minimalistycznym stylu

Innowacyjne noże AMBIENTE to kwintesencja nowoczesnego designu. Zastosowanie wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 pozwoliło na stworzenie trwałych ostrzy, idealnie nadających się do krojenia, filetowania, szatkowania. Profilowana rękojeść ze stali doskonale leży w dłoni i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania noża. Noże umieszczono w stabilnym bloku całostalowym.  AMBIENTE to ponadczasowe noże – zestaw ten sprawdzi się w każdej kuchni!

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności