0

Ostrzałka odpowiednia do Twojej kuchni

Przygotowywanie potraw dla bliskich to najlepszy sposób na to, aby zadbać o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Poprzez wybieranie świeżych i wartościowych produktów spożywczych możemy mieć pewność, że serwujemy naszej rodzinie to, co najlepsze. Aby codzienne przygotowywanie potraw przebiegało bezproblemowo warto zaopatrzyć się w profesjonalne narzędzia, takie jak garnki, patelnie, noże i ostrzałka do noży.

Ostrzałka zawsze pod ręką

Aby bezpiecznie i sprawnie kroić czy filetować produkty konieczny jest odpowiednio naostrzony nóż. Nowoczesne noże kuchenne posiadają ostrza ze stali nierdzewnej, odpornej na działanie korozji, odkształcenia czy szczerbienie. Ostrzałka pozwoli zachować ostrość ostrza i usprawnić codzienne działania w kuchni. Dzięki regularnemu ostrzeniu noży kuchennych znacząco przedłużymy ich żywotność i zapewnimy sobie wysoki poziom bezpieczeństwa podczas krojenia – naostrzony nóż nie będzie się zsuwał czy zmieniał kierunku krojenia.

Jaki rodzaj ostrzałki wybrać?

Ostrzałki do noży Gerlach to funkcjonalne i trwałe produkty, które na stałe zagoszczą w naszych kuchniach. Ostrzałka do noży 04 jest jedna z najchętniej wybieranych: ergonomiczna, antypoślizgowa rękojeść sprawia, że ostrzenie przebiega w sposób szybki i bezpieczny dla użytkownika. Ostrzałka ta posiada dwa punkty ostrzenia. Produkt nadaje się do ostrzenia wszystkich typów noży kuchennych.

Poręczna ostrzałka kuchenna

Ceramiczna ostrzałka do noży 10’’ zapewnia wysoki poziom wygody i komfortu podczas ostrzenia kuchennych noży. Ceramiczna ostrzałka prętowa 10’’ wyposażona została w antypoślizgową rączkę, która zapewnia pewny i wygodny chwyt. Prezentowana ostrzałka nadaje się doskonale do ostrzenia noży kuchennych każdego typu, również noży ze stali nierdzewnej.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności