0

Nowoczesna patelnia

Wygodne smażenie bez przypaleń i szorowania zaschniętych resztek? Teraz to możliwe! Wygodna w użyciu patelnia z oferty marki Gerlach to niezbędny element w kuchennej kolekcji każdego, kto chce czerpać maksimum przyjemności z gotowania dla najbliższych. Sprawdź ofertę wysokiej jakości patelni i niskim kosztem wprowadź do kuchni wielkie zmiany!

Aluminiowa patelnia z powłoką non-stick

Nowoczesna patelnia wykonana z aluminium przypadnie do gustu zwolennikom niskokalorycznej, zdrowej diety. Każda patelnia zbudowana z lekkiego aluminium wzbogacona jest powłoką non-stick, która skutecznie zapobiega przywieraniu pokarmu do ścianek naczynia. Właściwości wysokiej klasy warstwy ceramicznej umożliwiają smażenie ulubionych potraw przy minimalnym udziale tłuszczu. Każda patelnia posiada trójwarstwowe dno, które zapewnia równomierną dystrybucję ciepła. Naczynia szybko się nagrzewają i długo utrzymują ciepło, co pozwala na zredukowanie ilości zużywanej energii. W ofercie marki Gerlach znajdują się aluminiowe patelnie o zróżnicowanej wielkości i przeznaczeniu. Wśród dostępnych opcji nie brakuje zarówno klasycznych modeli w kilku średnicach, jak i patelni głębokich oraz grillowych. Każda patelnia kompatybilna jest ze wszystkimi rodzajami kuchenek.

Stalowa patelnia

Solidna patelnia wykonana w całości z wysokogatunkowej stali nierdzewnej to produkt łączący w sobie klasykę i nowoczesność. Odporna na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne patelnia swoją niezawodność zawdzięcza wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Patelnie zbudowane z metalu wzbogaconego niklem i chromem mogą być zapiekane w piekarniku, co znacznie zwiększa pole do kulinarnych popisów. Mycie metalowej patelnie nie stanowi najmniejszego problemu – wszystkimi uporczywymi zabrudzeniami zajmie się zmywarka.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności