0

Praktyczna patelnia ceramiczna

Przypalenia, trudne do usunięcia zabrudzenia i dyskomfort podczas smażenia odchodzą do historii! Patelnia ceramiczna z oferty Gerlach rozbudzi w Tobie kulinarny potencjał. Sprawdź naszą ofertę wysokiej klasy patelni wzbogaconych powłoką non-stick i przekonaj się, jak przyjemne może stać się gotowanie!

Patelnia ceramiczna – nowoczesne rozwiązania dla Twojej wygody

Patelnia ceramiczna proponowana przez markę Gerlach spełni oczekiwania zarówno doświadczonego szefa kuchni szukającego rozwiązań najwyższej klasy, jaki amatora stawiającego pierwsze kroki na kulinarnej ścieżce. Patelnie wykonane są głównie z aluminium – wysokiej jakości materiału, który szybko się nagrzewa i długo utrzymuje temperaturę. Dzięki dyskom wbudowanym w dno patelni naczynie równomiernie dystrybuuje ciepło.

Wysokiej jakości patelnie pokryte są od wewnątrz warstwą ceramiki. Materiał o naturalnym pochodzeniu sprawia, że przyrządzanie nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających dań staje się przyjemnością. Do mocnej, odpornej na ścieranie powłoki nie przywiera pokarm, a utrzymanie jej w nienagannej czystości jest dziecinnie proste. Tego typu patelnie i garnki przypadną do gustu osobom preferującym lekką dietę – aby przyrządzić smaczne i jędrne mięso czy warzywa, wystarczy jedynie kropla tłuszczu.

Patelnia ceramiczna idealna do Twojej kuchni

Patelnie z powłoką non-stick kompatybilne są z każdą kuchenką, również indukcyjną. W ofercie znajdziesz klasyczne modele o zróżnicowanej średnicy oraz kwadratowe  patelnie grillowe. Każda patelnia ceramiczna wchodząca w skład kolekcji Gerlach jest niezwykle lekka i poręczna, co znacznie ułatwia jej użytkowanie.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności