0

Funkcjonalna patelnia z powłoką ceramiczną

Aby codzienne gotowanie było nie obowiązkiem, a przyjemnością, należy zadbać o swój komfort pracy. To dobrze zagospodarowana przestrzeń w kuchennym wnętrzu, ostre noże oraz wysokiej jakości sprzęt i składniki sprawiają, że przyrządzanie posiłków dla siebie i najbliższych staje się twórczym procesem przynoszącym radość i satysfakcję. Niezbędnym elementem kuchennej kolekcji będzie patelnia z powłoką ceramiczną. Wymień klasyczne naczynia na modele typu non-stick i poczuj różnicę!

Wysokiej klasy patelnia z powłoką ceramiczną – czerp radość z gotowania

Patelnia z powłoką ceramiczną marki Gerlach zadowoli zarówno wymagającego profesjonalistę, jak i amatora stawiającego w kuchni swoje pierwsze kroki. Aluminiowe patelnie pokryte warstwą wysokiej jakości ceramiki pozwalają na szybkie i bezproblemowe przyrządzanie ulubionych dań. Najwyższa pora, aby raz na zawsze pożegnać się z przypaleniami i uporczywymi zabrudzeniami! Możesz mieć pewność, że do ceramicznej warstwy nie będzie przywierał pokarm, a usunięcie zabrudzeń zajmie zaledwie chwilę.

Nowoczesne rozwiązanie przypadnie do gustu zwolennikom niskokalorycznej, zdrowej diety – aby usmażyć mięso czy rybę, wystarczy użyć jedynie jednej kropli tłuszczu! W sprzedaży znajdziesz standardowe patelnie o różnych wymiarach, modele głębokie oraz grillowe.

Standard marki Gerlach

W trosce o zadowolenie naszych klientów odchodzimy od sztucznego teflonu na rzecz bardziej naturalnych, a więc zdrowszych rozwiązań. Patelnie z powłoką ceramiczną podczas smażenia nie wydzielają żadnych toksycznych związków, które mogłyby zagrażać środowisku naturalnemu i ludzkiemu organizmowi. Przyrządzając potrawy na patelniach marki Gerlach, masz pewność, że na Twój talerz trafia zdrowy i pełnowartościowy pokarm.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności