0

Wysokiej jakości patelnie a kuchenka indukcyjna

W większości nowoczesnych kuchni miejsce tradycyjnych kuchenek gazowych czy elektrycznych zajmują obecnie płyty indukcyjne. Nowoczesne rozwiązanie cenione jest z wielu względów: kuchenka indukcyjna zużywa bardzo mało energii, łatwo utrzymać ją w nienagannej czystości, podczas jej użytkowania trudno o poparzenia. Wzbogacenie kuchni w płytę pracującą w oparciu o innowacyjną technologię wiąże się z koniecznością kupna odpowiednich naczyń. W ofercie sklepu internetowego Gerlach znajdziesz starannie wykonane patelnie na kuchenkę indukcyjną, dzięki którym przygotowanie posiłków dla najbliższych przestanie być obowiązkiem, a stanie się źródłem czystej przyjemności.

Patelnie na kuchenkę indukcyjną – czerp radość z gotowania

Aby aktywować płytę indukcyjną, niezbędne jest położenie na polu grzewczym patelni lub garnka posiadającego dno wykonane z ferromagnetycznego materiału. Patelnie na kuchenkę indukcyjną dostępne w ofercie marki Gerlach zaprojektowane są w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom właścicieli nowoczesnych kuchni. Każda patelnia posiada grube dno z dyskiem aluminiowym, który spełnia wymogi producentów płyt indukcyjnych. Co więcej, przemyślana w najmniejszym stopniu konstrukcja naczyń sprawia, że patelnie szybko się nagrzewają i długo utrzymują temperaturę, co minimalizuje ilość uwalnianej energii. Wysokiej jakości materiały, ergonomiczne rączki i doskonałe wyważenie znacznie ułatwiają użytkowanie naczyń.

Nowoczesne patelnie na kuchenkę indukcyjną – szeroki wybór dla Twojej wygody

Jak nikt inny wiemy, że gotowanie jest sztuką. Aby każda wizyta w kuchni oznaczała dla Ciebie inspirującą podróż w świat smaków i zapachów, oferujemy wysokiej klasy patelnie, na których przygotujesz każdą, nawet najbardziej wyszukaną potrawę. Wśród patelni na kuchenkę indukcyjną znajdziesz zarówno klasyczne, stalowe patelnie doskonałe do przyrządzenia steków, jak i modele aluminiowe wzbogacone o ceramiczną warstwę non-stick, która umożliwia przygotowywanie lekkich, niskokalorycznych dań. Kolekcję standardowych patelni warto poszerzyć o dodatkowe elementy, takie jak kwadratowe patelnie grillowe oraz głębokie naczynia, które ułatwiają duszenie różnorodnych mięs, warzyw i ryb oraz tworzenie oryginalnych dań wieloskładnikowych. 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności