0

Pokrywka i patelnia – prosty sposób na pełnię smaku smażonych potraw

Pokrywka i patelnia to podstawowe wyposażenie naszej kuchni – bez tego zestawu nie wyobrażamy sobie pysznych ryb, jajecznicy czy omletów. Wybór konkretnego zestawu ma olbrzymie znaczenie: decydując się na patelnię i pokrywkę marki Gerlach stawiasz na wysoką jakość, doskonały design i innowacyjne technologie.

Pokrywka i patelnia: niezbędnik w kuchni!

Smażone potrawy to prawdziwa uczta dla podniebienia: dzięki zatrzymaniu ciepła wewnątrz patelni możliwe jest szybsze przygotowanie potraw bez uraty ich walorów smakowych. Niewielki odpowietrznik w pokrywce pozwoli na odprowadzanie pary wodnej i szybsze zagęszczenie sosów do mięs czy ryb.  

Pokrywka i patelnia – zestaw idealny!

Pokrywka i patelnia marki Gerlach to zestaw, który umożliwi przygotowanie ulubionych dań w znacznie krótszym czasie! Dzięki zastosowaniu powłoki ceramicznej możliwe jest smażenie bez obawy o przywieranie czy przypalenie. Powłoka ceramiczna pozwala też na smażenie przy minimalnej ilości tłuszczu – dzięki temu potrawy są mniej kaloryczne i zdrowsze.

Patelnie i pokrywki marki Gerlach

Patelnia SOLID jest jedną z najchętniej wybieranych w naszej ofercie: ceramiczna powłoka, wygodny uchwyt oraz dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym to tylko niektóre z jej licznych zalet. Nowoczesna patelnia i pokrywka pozwolą na przygotowanie wartościowych i smacznych potraw, które pokochają wszyscy domownicy. W klasycznie urządzonych kuchniach sprawdzi się piękna patelnia HARMONY CLASSIC wyposażona w antypoślizgowy uchwyt oraz dwuwarstwową powłokę nieprzywierającą.

Cenisz sobie potrawy z grilla? Nie musisz czekać do lata, aby cieszyć się ich smakiem. Patelnia grillowa NATUR pozwoli Ci odtworzyć ulubiony smak grillowanych ryb czy mięsa bez względu na porę roku. Patelnia i pokrywka w zestawie sprawią, że smażenie będzie proste i bezpieczne!

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności