0

sztućce zestaw

Designerskie sztućce – zestaw na każdą okazję!

Piękne sztućce to ozdoba stołu i element, który podnosi wartość każdego posiłku. Szukając idealnego kompletu warto zwracać uwagę nie tylko na wygląd i zdobienia, ale i na trwałość materiałów.

Znajdź idealne sztućce: zestaw dopasowany do konkretnych potrzeb

Jakie powinny być idealne sztućce? Zestaw kupowany do codziennego użytku powinien odznaczać się przede wszystkim wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nowoczesne sztućce prezentowane przez markę Gerlach to produkty najwyższej próby: sztućce tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10 – można czyścić je w zmywarkach, są odporne na korozję. Wysokiej jakości sztućce dobrze leżą w dłoniach – jest to zasługą precyzyjnego wyważenia każdego z elementów.

Nowoczesne sztućce – zestaw, który zmieni jakość posiłku!

Chcąc zmienić wygląd kuchni czy jadalni postaw na funkcjonalne sztućce – zestaw FJORD doskonale wpisuje się w modny, minimalistyczny trend, tak chętnie wykorzystywany w polskich domach. Kolekcja FJORD zaskakuje i zachwyca prostotą, elegancką linią oraz wysoką funkcjonalnością. Doskonałe wywarzenie sprawia, że noże i widelce pewnie leżą w dłoniach i pozwalają na wygodne spożywanie każdego posiłku. To idealne sztućce – zestaw ten będzie wspaniałą pamiątką np. w dniu ślubu osób nam bliskich.

Klasyka w najlepszym wydaniu

Zaprojektowane z pasją sztućce CELESTIA to zestaw chętnie wybierany przez klientów. Klasyczna linia oraz subtelne zdobienia sprawiają, że sprawdzi się on zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym otoczeniu.  Chcąc podnieść estetykę wnętrza postaw na piękne sztućce - zestaw skierowany jest do miłośników sztuki, którzy w przedmiotach codziennego użytku chcą widzieć piękno.

Sztućce na specjalne okazje – zestaw łyżeczek i widelczyków

Zapraszając bliskich na słodki poczęstunek zachwyćmy ich oprawą stołu. Pomogą w tym sztućce: zestaw widelczyków do ciasta ANTICA pozwoli delektować się każdym kęsem pysznego tortu czy słodkiej tarty. Precyzyjne odkrawanie kawałków umożliwi nam łopatka do tortu ANTICA.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności