0

Zestawy sztućców dla 6 osób

Wybór zestawu sztućców jest dzisiaj olbrzymi – możemy przebierać pomiędzy kolekcjami o klasycznym wykończeniu, jak i o nowoczesnym designie. Istotne jest, aby zestawy sztućców przeznaczone dla 6 osób były funkcjonalne, wykonane z trwałych materiałów i piękne. Dlaczego te cechy są tak ważne?

Sztućce: zestawy dla 6 osób

Jakie powinny być idealne sztućce dla 6 osób? Przede wszystkim trwałe, odpowiednio wyważone. Ich budowa powinna pozwalać na pewny chwyt, a rękojeść dobrze leżeć w dłoni. Wysokiej jakości sztućce nawet po wielu latach użytkowania będą prezentować się perfekcyjnie. Istotne są materiały – zastosowanie stali nierdzewnej pozwoliło na uzyskanie produktu o wysokiej odporności na korozję i uszkodzenia. Oferowane przez markę Gerlach sztućce zestawy dla 6 osób można myć w zmywarkach bez obaw o delikatne zdobienia czy grawer.

Piękne i eleganckie sztućce na wyciągnięcie ręki!

Sztućce na stole to nie tylko użyteczne narzędzie, ale przede wszystkim wspaniała ozdoba, która może zamienić zwykły posiłek w wyjątkową ucztę w pięknej oprawie. Doskonałym przykładem jest kolekcja DECO, wyróżniająca się nowoczesnym, modnym wzorem na całej długości rękojeści. Gości przy stole zachwyci także nietuzinkowa kolekcja HORIZON, w której znaleźć można fantazyjnie wygięte noże.

Wśród rekomendowanych zestawów wymienia się klasyczny zestaw sztućców MUZA składający się z 24 elementów. Smukła linia i doskonałe wyważenie sprawiają, że każdy posiłek w ich towarzystwie staje się znacznie przyjemniejszy. Sztućce MUZA z pewnością przypadną do gustu miłośnikom harmonii i minimalizmu. Osoby poszukujące wykwintnych i zdobionych elementów powinny z bliska przyjrzeć się kolekcji BAROK. Wzornictwo tego zestawu nawiązuje do jednego z najpiękniejszych stylów w sztuce – sztućce zestaw dla 6 osób BAROK uświetni każde spotkanie przy stole i sprawi, że nabierze ono wyjątkowego charakteru

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności