0

Wysokiej klasy widelczyki do ciasta

Komplet wysokiej jakości sztućców pełni podwójną rolę – praktycznie ułatwia spożywanie posiłków oraz subtelnie dekoruje elegancki stół. Z wielką radością i satysfakcją prezentujemy widelczyki do ciasta marki Gerlach – wyjątkowe produkty, których nie może zabraknąć w żadnym domu.

Widelczyki do ciasta Gerlach – subtelne wzornictwo, bezwzględna jakość

Widelczyki do ciasta proponowane przez markę Gerlach zachwycą każdego, kto w kwestii jakości nie uznaje kompromisów. Głównym budulcem widelczyków jest stal 18/10. Antykorozyjny, wzmacniany niklem i chromem metal wyróżnia się piękną, srebrzystą barwą oraz wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i zarysowania. Możesz mieć pewność, że intensywne użytkowanie oraz mycie w zmywarce nie odbiją się na kondycji sztućców.

Preferujesz surowy minimalizm, czy cenisz gustowne retro? Kolekcja sztućców Gerlach jest niezwykle bogata. Wśród matowych i połyskujących widelczyków do ciasta z pewnością znajdziesz komplet idealnie współgrający z Twoim poczuciem estetyki i wystrojem Twojego mieszkania.

Marka Gerlach – zaufaj doświadczeniu

Akcesoria kuchenne produkowane przez firmę Gerlach goszczą w polskich domach już od przeszło 250 lat. Ciągły rozwój, troska o dobro klienta oraz elastyczne reagowanie na zmieniające się trendy sprawiły, że akcesoria i sprzęt Gerlach cenione są przez klientów oraz branżę. Wyrazem uznania dla naszych sztućców są liczne nagrody, między innymi Dobry Wzór, Godło Teraz Polska, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich czy Medal Europejski 2000. Co ważne, kupując widelczyki do ciasta Gerlach, masz pewność, że w Twoje ręce trafia produkt najwyższej jakości, której potwierdzeniem jest wieczysta gwarancja.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności