0
 

Sklep internetowy Gerlach: gustowna zastawa stołowa z porcelany 

Zastawa stołowa z porcelany powinna znaleźć się w każdym domu. Wysokiej jakości talerze, miseczki, wazy i półmiski połączone z gustownym obrusem, solidnymi sztućcami i pięknie odbijającym światło szkłem kryształowym nadają stołowi eleganckiego charakteru i podkreślają wyjątkowość spotkania przy stole. Wszystkim osobom szukającym subtelnej, a zarazem solidnie wykonanej porcelany z dumą prezentujemy kolekcję powstałą we współpracy z polskim producentem.

Zastawa stołowa z porcelany: nowoczesny minimalizm czy ponadczasowa klasyka?

Szukasz zastawy pasującej do jadalni w stylu retro? A może, wręcz przeciwnie, stawiasz na współczesny minimalizm? W bogatej ofercie wirtualnego salonu Gerlach znajdziesz zastawę stołową z porcelany odpowiadającą Twoim preferencjom. Oferujemy serwisy obiadowe dla sześciu lub dwunastu osób. Możesz wybierać spośród gładkich, wykonanych ze szlachetnej porcelany kostnej zestawów z prostokątnymi bokami (HIRUNI), modeli z ciekawym, naszkliwnym zdobieniem reliefowym (AMELIA), talerzy udekorowanych pięknymi kwiatami (ENJOY, SOFT) oraz eleganckich serwisów z subtelnymi dekorami przy krawędziach (AMELIA, LOREL).

Jakość zaklęta w detalach – zastawa stołowa z porcelany „Karolina”

Oferowana przez Gerlach zastawa stołowa z porcelany projektowana jest i produkowana w Zakładach Porcelany Stołowej „Karolina” z Jaworzyny Śląskiej. Polska firma z długoletnią tradycją ceniona jest za bezkompromisową jakość produktów i dopracowane wzornictwo. Wszystkie wyroby powstają w wieloetapowym procesie z wyselekcjonowanych surowców europejskiego pochodzenia. Wypalanie w wysokiej temperaturze zapewnia porcelanie trwałość. Niedekorowane talerze, filiżanki, miseczki i inne elementy z logo ZPS „Karolina” mogą być używane w mikrofalówce oraz piekarniku.

 

Gerlach poleca

Sprawdź nasze polecane produkty, które uczynią wspólne gotowanie i jedzenie posiłków niezwykle przyjemnym i radosnym momentem każdego dnia.

 
Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności