0

Nowoczesny zestaw garnków – indukcja chętnie wykorzystywana w kuchni!

Kuchnia pełna wyjątkowych aromatów i smaków to miejsce, gdzie gromadzą się wszyscy domownicy. Aby móc serwować bliskim wartościowe i smaczne dania warto sięgnąć po kuchenne innowacje, takie jak zestaw garnków indukcja. Nowoczesne komplety garnków całkowicie odmienią oblicze naszej kuchni i pozwolą na kulinarne wyprawy w nieznane.

Zestaw garnków na płyty indukcyjne

Nowoczesne garnki kuchenne zaskakują nie tylko swoim eleganckim wyglądem, ale przede wszystkim jakością i parametrami technicznymi. Zestaw garnków indukcja może składać się z kilku lub kilkunastu elementów, dzięki czemu każdy w naszej ofercie znajdzie coś dla siebie.

Zestaw garnków indukcja dla najbardziej wymagających użytkowników

Garnki dedykowane na płyty indukcyjne tworzone są ze stali nierdzewnej – materiał ten ceniony jest za wyjątkową odporność na uszkodzenia, wysokie temperatury, odkształcanie. Stal nie jest podatna na korozję, nie kruszy się. W dnie garnków na płyty indukcyjne umieszczono specjalistyczne dyski, których zadaniem jest szybsze rozprowadzanie ciepła, a tym samym: skracanie czasu gotowania czy smażenia. Zestaw garnków indukcja pozwoli na oszczędność energii i zmniejszenie rachunków!

Udogodnienia dla miłośników gotowania

Każdy zestaw garnków indukcja dostępny na naszej stronie zachwyca funkcjonalnością. Komplet SUPERIOR uzupełniony został o wewnętrzne miarki oraz system odcedzania, co przełoży się na jeszcze wygodniejsze gotowanie. Garnki SIMPLE odznaczają się grubym, trójwarstwowym dnem.  W zestawach SENDO i PRESTIGE znajdziemy  uniwersalne naczynia do gotowania na parze. Szukając oryginalnego designu warto sięgną po kolekcje HARMONY lub PRIME, które zaskoczą ciekawymi kolorami i wykończeniem. Wszystkie oferowane przez nas garnki wyposażone są w trwałe i stabilne uchwyty, które pozwolą na wygodne i bezpieczne ich przenoszenie.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności