Zestaw naczyń 9 el. SMART

Dostępny:


   

Wyślemy w czwartek

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399,00 zł

399,00 zł
834,00 zł
Oszczędzasz 435,00 zł

Zamiast 654,01 zł

Ten pakiet zawiera:

Kupując ten produkt możesz zdobyć 399 punkt punkty w Programie lojalnościowym

Darmowa wysyłka od 300 zł.

Koszty wysyłki od 10,99 zł. Sprawdź!

Zapytaj o produkt: +48 48 375 80 82

Zestaw naczyń 9 el. SMART

Linię SMART tworzą uniwersalne, bezpieczne dla zdrowia garnki oraz patelnie, które doskonale sprawdzą się w małych kuchniach i aneksach kuchennych. Zastosowanie odpinanej rączki pozwala zaoszczędzić miejsce w zmywarce a możliwość przechowywania jeden na drugim do 50 % miejsca w szafce. Naczynia SMART nadają się do gotowania, smażenia, pieczenia, serwowania dań, a nawet przechowywania żywności.

zestaw-naczyn-11-el-smart.jpeg
zestaw-garnkow-10-el-ambiente-zestaw-sztuccow-24-el-3x-patelnie-z-odczepiana-raczka-zestaw-nozy-w-bloku-1_1.jpg

Naczynia SMART posiadają jedną z najlepszych obecnie dostępnych powłok ceramicznych na rynku, Ilag Xera Dur 2® Ceramic Non Stick. Posiada ona dwie warstwy: wierzchnią warstwę Xerogelu z efektem metalicznym oraz warstwę bazową wzmocnioną ceramiką z Xerogelem zapobiegającą pękaniu. Oprócz doskonałej odporności na ścieranie się, powłoka posiada specjalne właściwości, dzięki którym jedzenie nie przywiera do powierzchni i nie przypala się.

Czterowarstwowe dno z dyskiem ze stali nierdzewnej doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, co sprawia, że przygotowywanie potraw jest proste i szybkie.

Z troski o zdrowie użytkowników, garnki i patelnie nie zawierają niebezpiecznych substancji (PTFE, PFOA, kadm, ołów). Ponadto, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Naczynia są dostosowane do korzystania na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, ceramicznej, indukcyjnej oraz w piekarniku. Naczynia można myć w zmywarkach jednak ze względu na stosowaną w nich chemię i wysokie ciśnienie nie jest to zalecane.

Pokrywki SMART są wykonane ze szkła hartowanego, dzięki czemu są odporne na zmiany temperatur. Dodatkowo zostały wyposażone w odpowietrznik, który odprowadza nadmiar pary wodnej znajdujący się wewnątrz naczynia. Uchwyt pokrywek jest bardzo wygodny – nie nagrzewa się i jest bezpieczny.

Rączka Gerlach SMART wytrzymuje do 6 kg obciążenia.

Linia naczyń SMART posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

zestaw-naczyn-11-el-smart-17.jpg
zestaw-patelni-202428-cm-smart-13_1.jpg

Skład zestawu SMART 9el.

  • 1. Garnek SMART 16 cm, poj. 1,5l
  • 2. Garnek SMART 18 cm poj. 2l
  • 3. Garnek SMART 20 cm poj. 2,5l
  • 4. Patelnia SMART 20 cm
  • 5. Patelnia SMART 24 cm
  • 6. Patelnia SMART 28 cm
  • 7. SMART pokrywka uniwersalna 16cm, 18cm, 20cm
  • 8. SMART pokrywka uniwersalna 24cm, 26cm, 28cm
  • 9. SMART odczepiana rączka

Opinie klientów (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.