0

Nowoczesne zestawy garnków

Wieloelementowy zestaw garnków wysokiej jakości to nieodłączny towarzysz popisów w kuchni. Rodzaj garnków, rondelków i patelni ma ogromy wpływ nie tylko na wygodę gotowania, ale również na smak potraw czy higienę w kuchni. Wszystkim tym, którzy codziennie chcą oddawać się kulinarnej pasji bez żadnych ograniczeń, mamy wielką przyjemność zaprezentować zestawy garnków marki Gerlach. Niezależnie od tego, czy poszerzysz swoją kolekcję o lekkie naczynia z ceramiczną powłoką non-stick, czy postawisz na modele wykonane ze wzmacnianej stali nierdzewnej, możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafia produkt najwyższej jakości.

Stalowe zestawy garnków

Stalowe garnki dostępne w kolekcji marki Gerlach wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10, która doskonale radzi sobie w wymagającym, kuchennym środowisku. Materiał odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokich temperatur i ostrych detergentów zachowuje swój nieskazitelny wygląd przez długie lata. Możesz mieć pewność, że wysokie temperatury piekarnika oraz ostre środki myjące i ciśnienie panujące w zmywarkach nie naruszą struktury garnków. Co ważne, kilkuwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem gwarantuje szybką i równomierną dystrybucję ciepła, co pozwala na zminimalizowanie strat energii.

Każdy zestaw garnków stalowych tworzą naczynia o zróżnicowanej pojemności i budowie, dzięki czemu szybko i wygodnie przygotujesz każdą potrawę.

Zestawy garnków z powłoką ceramiczną

Zestawy garnków z powłoką ceramiczną przypadną do gustu wszystkim tym, dla których nadrzędne znaczenie w kuchni ma wygoda. Dzięki właściwościom naturalnej ceramiki, przygotowywane potrawy nie przywierają do dna naczyń. W przeciwieństwie do popularnego niegdyś teflonu, zastosowana w garnkach Gerlach powłoka non-stick nie uwalnia szkodliwych substancji.  Głównym budulcem garnków z ceramicznej kolekcji jest wysokiej jakości aluminium. Kilkuwarstwowe dno z wbudowanymi dyskami nagrzewa się równomiernie i długo utrzymuje ciepło, co pozwala na zredukowanie ilości zużywanej energii. Ponadto, garnki są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami kuchenek.

Zaufaj marce

Marka Gerlach już od 250 lat towarzyszy nam podczas wielkich i małych spotkań przy stole. Wzbogacając swoją kuchenną kolekcję o zestawy garnków Gerlach, wybierasz niezawodność i jakość, które od pokoleń goszczą w polskich domach.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2021

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności