0

Prezent na każdą okazję

Podarunek sygnowany marką Gerlach to idealny prezent zarówno na specjalne okazje, jak i małe niespodzianki wręczane z potrzeby serca. Starannie zapakowany, nadaje każdej chwili wyjątkowy, uroczysty charakter, czyniąc ją niezapomnianą. 

Wesele

Klasyczne prezenty na całe życie

Sztuka obdarowywania - wesele

Produkty Gerlach, to polski dizajn w najlepszym wydaniu, z wieloma ponadczasowymi klasykami, które idealnie sprawdzą się jako piękna pamiątka tego wyjątkowego dnia. Gerlach posiada szeroką ofertę zarówno klasycznych jak i nowoczesnych modeli sztućców, zestawów garnków jak i innych akcesoriów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej Młodej Pary.

Znajdź swój prezent

Na każdą okazję

Prezenty, które odkrywasz codziennie na nowo

Sztuka obdarowywania - prezent na każdą okazję

Dostarczanie radości z otrzymanych prezentów jest częścią naszej misji. W Gerlach tworzymy rzeczy, które zadowolą   każdego członka rodziny czy przyjaciela, wypełniając uśmiechem wszystkie wyjątkowe chwile. Bogata oferta   sztućców, noży, akcesoriów i możliwość ich personalizacji gwarantują, że radość z ich codziennego użytkowania   będzie pełna pięknych wspomnień.

Znajdź swój prezent

Święta

Prezenty, których synonimem jest trwałość

Sztuka obdarowywania - święta

Święta, to czas miłości i wspólnoty. Zbierz rodzinę wokół stołu i podaruj im najwspanialszy prezent od serca – niezapomnianą chwilę, której symbolem niech będzie trwałość, jakość i ponadczasowość zamknięta w prezencie od Gerlach.

Znajdź swoj prezent

Chrzciny

Prezenty, w których zamknięta jest pamięć

Sztuka obdarowywania Gerlach - chrzciny

Dzieciństwo, to czas pełen zabawy, radości i przygody. Wesołe, kolorowe sztućce wysokiej jakości, dodatkowo zdobione spersonalizowanym grawerem, tworzą piękny prezent, który stanie się cenną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Znajdź swój prezent

Urodziny

Prezenty, które uprzyjemniają życie

Sztuka obdarowywania - urodziny

W tym ważnym dniu sprezentuj swoim najbliższym to, co uprzyjemni im gotowanie. Wysokiej jakości sprzęt kuchenny będzie towarzyszył latami podczas przyrządzania pysznych śniadań, obiadów, deserów i kolacji, a dodatkowo umieszczony na kamiennym blacie kuchennym lub półce z drewna dębowego stanie się atrakcyjną ozdobą kuchni.

Znajdź swój prezent

Karta prezentowa

Prezent, który daje wybór

Sztuka obdarowywania Gerlach - karta podarunkowa

Niektórzy z nas posiadają wrodzony talent do przemyślanego dawania prezentów, niezależnie od okazji lub odbiorcy, idealnie trafiają w gust obdarowywanego. Są i tacy, którzy sztuki obdarowywania nie posiedli, a za wybór prezentu płacą niepotrzebnym stresem. Gerlach bierze na siebie ten ciężar, proponując pięknie   pakowane karty prezentowe o różnych nominałach, dzięki którym obdarowywany otrzymuje jednocześnie   wyjątkowy prezent i możliwość podjęcia własnego wyboru.

Znajdź swój prezent

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności