0

Całostalowe garnki Premium marki Gerlach

W trosce o zagwarantowanie komfortu na najwyższym poziomie podczas przyrządzania potraw oraz zapewnienie prawdziwej przyjemności płynącej z gotowania, marka Gerlach stworzyła prestiżowe zestawy garnków z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Garnki stalowe z linii Prestige i Superior to starannie zaprojektowane stylowe i nowoczesne naczynia, które nie mają sobie równych.

Wydajne gotowanie z całostalowymi garnkami Premium

Jeszcze bardziej wydajne gotowanie możliwe jest właśnie dzięki całostalowym garnkom Premium. Stal nierdzewna nie wchodzi w interakcję z jedzeniem, zapewnia zwiększoną odporność na wysokie temperatury, zarysowania i korozję, oraz umożliwia korzystanie z garnków w piekarniku i w zmywarce, co niezwykle ułatwia każdą pracę w kuchni.

Ponadto, naczynia Premium z linii Superior i Prestige wyposażone zostały w trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym, który zapewnia równomierny rozkład ciepła, oszczędność energii i skrócenie czasu gotowania. Umożliwia on również korzystanie z naczyń na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, ceramicznej i indukcyjnej.

Gotowanie na najwyższym poziomie możliwe jest również dzięki zastosowaniu w garnkach dużych i wygodnych uchwytów, wewnętrznej miarki, odpowietrzników redukujących nadmiar pary wodnej oraz dopasowanych pokrywek ze szkła hartowanego, które szczelnie zamykają naczynie.

Na koniec warto dodać, że ekskluzywne garnki Prestige i Superior objęte są dziesięcioletnią gwarancją oraz posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności