0

Drzewica Summer Run 2018

24 czerwca 2018 o godzinie 10.00 odbył się bieg w Drzewicy Drzewica Summer Run. Organizatorem drugiej już edycji tego wydarzenia jest Gmina i Miasto Drzewica. Nasza firma Gerlach jako jeden ze sponsorów wydarzenia ufundowała nagrody dla zwycięzców.

Głównym celem biegu jest rozpowszechnienie aktywnego trybu życia oraz promocja miasta Drzewica. Zawodnicy do pokonania mieli pięciokilometrową trasę składającą się z trzech okrążeń biegnących przez ulicę Staszica, Szkolną oraz Braci Kobylańskich. Czas na przebiegnięcie całego toru wynosił 60 min. W biegu mogli wziąć udział wszyscy, bez względu na wiek. Utworzona została kategoria Open, która składała się z następujących grup:15-19 lat, 20-29 lat, 30-39 lat, 40-49 lat, 50 lat i więcej.

Podczas biegu, uczestnikom towarzyszyła słoneczna aura, oraz gorący doping ze strony zgromadzonych mieszkańców Drzewicy. Wspaniała atmosfera w trakcie imprezy to dowód na to, że z pewnością możemy oczekiwać kolejnej edycji w przyszłym roku.
 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności