0

Innowacyjne komplety: noże kuchenne

Chcąc gotować z przyjemnością koniecznie zaopatrzmy naszą kuchnię w funkcjonalne komplety: noże, garnki, trwałe patelnie. Wszystkie te elementy pozwolą nam na podejmowanie nowych, kulinarnych wyzwań i sprawią, że codzienne przygotowywanie posiłków stanie się łatwiejsze!

Chcąc zaopatrzyć naszą kuchnię stawiajmy na trwałe, odporne na uszkodzenia komplety: noże w zestawach to świetna opcja dla każdej kuchni. Każdy z takich zestawów składa się z kilku noży dedykowanych do konkretnych zadań kuchennych: krojenia, szatkowania, filetowania. Profesjonalne komplety noży oferowane przez markę Gerlach zaskoczą nas pięknym designem, wysoką trwałością oraz świetnymi parametrami technicznymi. Jakie komplety noży wybierać?

Kuchenne komplety: noże w stojakach

Jednymi z najchętniej kupowanych są nowoczesne komplety: noże takie jak kolekcja AMBIENTE to propozycja zarówno dla profesjonalnych kucharzy, jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z gotowaniem. Pięć wyjątkowych noży posiada ostrza wykonane ze stali nierdzewnej z dodatkiem chromu, który zwiększa odporność na korozję. Zaletą kompletu są profilowane rękojeści oraz blok całostalowy, w którym wygodnie i bezpiecznie umieścimy noże.

Znajdź harmonię w swojej kuchni

W ofercie marki Gerlach znajdziemy różnorodne komplety: noże mogą być także inspirowane naturą! Kolekcja COUNTRY to zestaw pięciu noży, których rękojeści wykonane zostały z naturalnego drewna bukowego – materiał ten jest odpowiednio zabezpieczony przed wilgocią i wytrzymały. Kolekcję umieszczono w stojaku wykonanym z bloku naturalnego drewna.

Warto stawiać także na klasyczne komplety: noże SMART GREY to uniwersalna kolekcja, która sprawdzi się w każdej kuchni. Ostrza pięciu noży wykonano ze stali nierdzewnej z dodatkiem chromu. Profilowane rękojeści stworzono z materiału antypoślizgowego, co podnosi poziom bezpieczeństwa krojenia nawet przy mokrych dłoniach. 

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności