0

Nowość! Garnki Prestige Plus – wyższa jakość gotowania

Wiemy jak ważne jest wspólne, codzienne gotowanie, dlatego stworzyliśmy zestaw garnków Prestige Plus, w którym znajdują się wszystkie naczynia – te o małej jak i dużej pojemności - potrzebne do wyczarowania czegoś pysznego.

Prestige Plus – wiele plusów w jednym zestawie

Zestaw stalowych garnków z linii Prestige Plus to wyjątkowa propozycja dla osób szukających produktów o wysokiej jakości, które charakteryzują się atrakcyjnym wzornictwem, wygodą użytkowania i trwałością. Stal, z których zostały wykonane garnki, ciekawie prezentuje się we wnętrzach kuchennych, posiada właściwości bakteriobójcze, gwarantując tym samym zdrowe i bezpieczne gotowanie. A dodatkowo, zapewnia odporność na uszkodzenia, korozję i wysoką temperaturę.

Wszystkie naczynia z linii Prestige zostały wyposażone w trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym, które zapewnia równomierną dystrybucję ciepła i zapobiega odkształceniom. Dodatkowo, jest ono dostosowane do użytkowania na wszystkich rodzajach kuchenek (indukcyjnych, elektrycznych, ceramicznych oraz gazowych).

Kolejne atuty tej serii to silikonowe uszczelki pod uchwytem pokrywki, które zapobiegają przed ich nadmiernemu rozgrzaniu, pokrywki ze szkła hartowanego odpornego na wysokie temperatury, wyprofilowane uchwyty oraz wewnętrzna miarka ułatwiająca odmierzanie płynów. Garnki Prestige Plus zostały również wyposażone są w specjalny lejek, oraz system odcedzania z dwoma rodzajami sitek w pokrywce, które ułatwiają przelewanie płynów bez podnoszenia pokrywki.

Mycie garnków Prestige Plus to pestka! Wystarczy umieścić je w zmywarce bez obaw o pojawienie się śladów korozji lub przebarwień.

Prestige Plus – jeden zestaw, wiele możliwości

Prestige Plus to nieograniczone możliwość podczas gotowania! Zestaw składa się z pięciu garnków o różnych pojemnościach oraz o różnym przeznaczeniu. Rondelek doskonale sprawdzi się podczas przyrządzania sosów, mniejsze garnki posłużą na przykład do podgrzania porcji obiadowych dla jednej osoby, płaski garnek to duża pomoc przy pieczeniu soczystych mięs, natomiast największe elementy zestawu przydadzą się podczas przygotowywania dań i zup dla całej rodziny.

W skład zestawu garnków Prestige Plus wchodzą:

  • Rondel 16cm – 1,5 l
  • Garnek 20cm – 3,0 l
  • Garnek (płaski) 24cm – 2,5 l
  • Garnek 24cm – 4,5 l
  • Garnek 24cm – 6,0 l
Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności