0

Wybierz funkcjonalne noże – komplet idealny do kuchni

Trwałe, ostre, odpowiednio profilowane – takie są właśnie nowoczesne noże. Komplet noży marki Gerlach sprawdzi się w każdej kuchni, pozwalając uczynić codzienne przygotowanie posiłków znacznie przyjemniejszym. Wybierając konkretne noże przybliżymy się do mistrzów kuchni i z pewnością odkryjemy radość w poszukiwaniu nowych smaków.

Nowoczesne noże: komplet dopasowany do indywidualnych potrzeb

Noże marki Gerlach to precyzja i piękno połączone w harmonijny sposób. Ostrza tworzone są ze stali nierdzewnej, która zabezpieczona jest przed korozją, kruszeniem. Noże takie posiadają mogą delikatnie się uginać, co umożliwia krojenie, filetowanie czy szatkowanie pod wybranym kątem. Odpowiednio dobrany komplet noży pozwoli w kilka chwil poszatkować warzywa, przygotować mięso czy też uporać się z rybami – odpowiednio profilowana rękojeść noża zagwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas krojenia.

Jakie wybrać noże? Komplet noży kuchennych powinien składać się z elementów przeznaczonych do różnych typów produktów, w tym z noża do pieczywa, mięsa, noża do warzyw, tasaka.

Wybierz idealne noże: komplet NATUR

Bliskość natury na co dzień wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie – warto wykorzystać tę wiedzę również w kuchni. Komplet noży NATUR to produkt odznaczający się prostym i nowoczesnym wzornictwem. Noże dębowe NATUR posiadają ostrza wykonane ze stali nierdzewnej z dodatkiem molibdenu, co pozwoliło na zmniejszenie ich kruchości. Rękojeść stworzona jest z drewna dębowego, zapewniającego pewny i bezpieczny chwyt.

Jak podkreślić industrialne wnętrze? Pomogą w tym odpowiednie noże! Komplet LOFT stworzony został z myślą o miłośnikach gotowania i pięknego, nowoczesnego designu. Stalowe ostrza, antypoślizgowa rękojeść oraz oznaczenie każdego noża konkretną funkcją sprawią, że przygotowanie posiłku stanie się prawdziwą przyjemnością!

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności