0

Odkryj produkty czerpiące z natury - linia Natur

To, co oferuje nam natura jest zdrowe, bezpieczne i piękne. Taką myślą przewodnią Gerlach kierował się podczas tworzenia linii produktów Natur. Seria Natur bazuje na wykorzystaniu drewna bukowego jak i dębowego oraz stali nierdzewnej, które gwarantują wytrzymałość i solidność. Starannie dobrane materiały i drewno wysokiej jakości wpływa znacząco na komfort użytkowania oraz design poszczególnych produktów. To sprawia, że z przyjemnością wracamy do kulinarnych zadań w naszej kuchni.

Piękno ukryte w drewnie – noże Natur

Rękojeść noży kuchennych Natur została wykonana z drewna dębowego – pięknego, solidnego i eleganckiego materiału. Aby ułatwić wybór w kupnie noży Natur, w ofercie dostępne sa noże pojedyncze jak i te w blokach.

W linii znajdziemy nóż szefa kuchni, nóż do chleba, nóż kuchenny, mały nóż kuchenny oraz nóż do jarzyn. Odpowiednio do zastosowania, noże zapewnią łatwe krojenie wszelakich produktów spożywczych. Nóż szefa kuchni to najbardziej uniwersalne narzędzie z tej linii. Dzięki szerokiemu, zwężającemu się ostrzu, pokroimy mięso na steka jak i delikatne zioła. Nóż do chleba posiada specjalne ząbki ułatwiające krojenie twardej skórki pieczywa bez rozrywania środka. Nóż kuchenny posłuży do przygotowywania mięs i ryb, a nóż do jarzyn to mistrz w obieraniu marchewek, selera, czy pietruszki.

Ostrze zostało wytworzone ze stali nierdzewnej X50CrMoV15, z dodatkiem molibdenu i wanadu, która zmniejsza kruchość i podnosi odporność na ścieranie. Wszystkie noże posiadają dębowa rękojeść, zapewniającą wygodne użytkowanie oraz pewny chwyt, nawet podczas intensywnego krojenia. 

Szczególnie zachęcamy do zakupu zestawu NATUR w bloku, który ułatwia przechowywanie noży-zapobiega gubieniu się oraz rysowaniu naszych noży. Dodatkowo, matowy blok z drewna dębowego będzie pięknym dodatkiem w kuchni.

Zestaw noży kuchennych Natur

Zestaw noży kuchennych Natur

Elegancja i prostota – dębowe deski do krojenia Natur

Kolejną propozycją dla miłośników naturalnego designu są dębowe deski do krojenia Natur. Produkty zostały wytworzone z najwyższej jakości drewna dębowego, które wyróżnia się niezwykła solidnością i twardością. Deski do krojenia Natur dedykowane są osobom ceniącym proste i nowoczesne wzornictwo oraz wygodne i praktyczne rozwiązania w kuchni.

Dębowa deska Natur to funkcjonalny i starannie zaprojektowane produkt oraz niezbędny towarzysz podczas przygotowywania pysznych dań. Niezwykle funkcjonalna, dwustronna deska do krojenia umożliwia krojenie produktów po obu jej stronach. Obojętnie, czy chcemy pokroić owoce, warzywa, pieczywo, rybę, czy mięso, odpowiednio duża powierzchnia deski pozwoli na wygodne przygotowanie wielu składników na raz, bez obaw o uszkodzenie blatu lub stołu. Deski dębowe charakteryzują się łatwością w czyszczeniu i pielęgnacji, dodatkowo nie zawierają szkodliwych substancji i są bezpieczne dla zdrowia. Deski znajdziemy w dwóch rozmiarach: 30x24 cm oraz 45x30 cm.

Deska do krojenia NaturDeska dębowa Natur

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2020

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności