0

Odkryj produkty czerpiące z natury - linia Natur

To, co oferuje nam natura jest zdrowe, bezpieczne i piękne – taką myślą przewodnią kierowała się marka Gerlach podczas tworzenia linii produktów Natur. Seria bazuje na wykorzystaniu stali nierdzewnej oraz drewna bukowego i dębowego, które gwarantują wytrzymałość i solidność produktów. Starannie dobrane materiały i drewno wysokiej jakości wpływają znacząco na komfort użytkowania oraz design poszczególnych elementów, a to sprawia, że z przyjemnością będziesz wracać do kulinarnych zadań w swojej kuchni.

Piękno ukryte w drewnie – noże Natur

Rękojeść noży kuchennych Natur została wykonana z drewna dębowego – pięknego, solidnego i eleganckiego materiału, który posłuży z pewnością przez wiele lat użytkowania. Nieważne, czy przygotowujemy kremową zupę, delikatny mus malinowy, czy soczystą pieczeń z indyka, noże Natur pomogą nam w przygotowywaniu każdego posiłku.

Linia Natur w swojej ofercie posiada noże kuchenne przystosowane do krojenia różnych produktów spożywczych. W  zestawie znajdziemy nóż szefa kuchni, nóż do chleba, noże kuchenne o dwóch rozmiarach, mały nóż kuchenny oraz nóż do jarzyn. Nóż szefa kuchni to najbardziej uniwersalne narzędzie z tej linii. Dzięki szerokiemu, zwężającemu się ostrzu, pokroimy mięso na steka jak i delikatne zioła. Nóż do chleba wyposazony został w specjalne ząbki, ułatwiające krojenie skórki pieczywa bez rozrywania środka. Natomiast nóż kuchenny posłuży do przygotowywania mięs i ryb, a nóż do jarzyn to mistrz w obieraniu marchewek, selera, czy pietruszki.

Kolejnym atutem komletu noży Natur jest ich precyzyjne ostrze. Zostało ono wykonane ze stali nierdzewnej X50CrMoV15, z dodatkiem molibdenu i wanadu, które zmniejszają kruchość i podnoszą odporność na ścieranie. Samo ostrze noża zaprojektowano w taki sposób, aby zagwarantować jak największe bezpieczeństwo i komfort, nawet podczas intensywnego krojenia. Podobnie jak ostrza noży Natur, również ich rękojeść, wykonana z drewna bukowego, zapewnia wygodne użytkowanie oraz pewny chwyt. 

Szczególnie zachęcamy do zakupu zestawu Natur w bloku, który ułatwia przechowywanie noży, zapobiega ich rysowaniu się, a dodatkowo jest pięknym dodatkiem w kuchniach w stylu rustykalnym jak i nowoczesnym. 

Zestaw noży kuchennych Natur

Zestaw noży kuchennych Natur

Elegancja i prostota – dębowe deski do krojenia Natur

Kolejną propozycją dla miłośników naturalnego designu są dębowe deski do krojenia Natur. Produkty zostały wykonane z najwyższej jakości drewna dębowego, które gwarantuje wysoką twardość przez wiele lat.

Deski do krojenia Natur przeznaczone są dla osób ceniących proste i nowoczesne wzornictwo oraz wygodne i praktyczne rozwiązania w kuchni. Starannie zaprojektowane, staną się niezbędnym towarzyszem podczas przygotowywania pysznych dań. Ich specjalna konstrukcja umożliwia krojenie produktów po obu jej stronach. Obojętnie, czy chcemy pokroić owoce, warzywa, pieczywo, rybę, czy mięso, odpowiednio duża powierzchnia deski pozwoli na wygodne przygotowanie wielu składników na raz. Deski dębowe Natur charakteryzują się łatwością w czyszczeniu oraz pielęgnacj. Dodatkowo, nie zawierają szkodliwych substancji i są bezpieczne dla zdrowia. Produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach: 30x24 cm oraz 45x30 cm.

Deska do krojenia NaturDeska dębowa Natur

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności