0

Prezenty na Komunię dla chłopca i dziewczynki

Nie odkładajmy wyboru prezentu komunijnego na ostatnią chwilę, który kupiony w pośpiechu może okazać się być nietrafionym. Poświęćmy trochę czasu, odłóżmy konkretną sumę pieniędzy i wybierzmy niezapomniany i wspaniały prezent. Do zestawu sprzętu multimedialnego, czy sportowego dobierzmy dodatek - pamiątkę, która przypomni o ważnych i radosnych chwilach podczas tego uroczystego dnia.

Prezent na Komunię dla chłopca - Bon Ton Pieski

Gerlach w swojej ofercie posiada nie tylko klasyczne sztućce dla dorosłych, ale również dla dzieci, które zostały zaprojektowane z troską o ich bezpieczeństwo. Bon Ton Pieski to doskonały wybór na pamiątkowy prezent na Komunię dla chłopca. Na każdym ze sztućców istnieje wzór pieska. To wesołe wzornictwo uprzyjemni spożywanie posiłków nawet niejadkowi. Ponadto, sztućce Bon Ton zostały zapakowane w wesołe pudełko prezentowe w kolorze niebieskim, które doskonale nadaje się na podarunek, wywołując uśmiech na twarzy chłopca. Sztućce dziecięce zostały zaprojektowana z największą starannością oraz dbałością o każdy szczegół tak, aby spożywanie posiłku nożem lub widelcem było bezpieczne. Dzięki stali nierdzewnej 18/10, wszystkie elementy zestawu mogą być myte zmywarce. Dodatkowo, sztućce dla dzieci posiadają gwarancję wieczystą, która poświadcza odpowiedzialność firmy Gerlach w tworzeniu wysokiej jakości produktów.

Zestaw sztućców dla dzieci Bon Ton Pieski

Na zdjęciu: sztućce dla dzieci Bon Ton Pieski

Prezent na Komunię dla dziewczynki – Bon Ton Kotki

Nie tylko dla chłopców, ale również dla dziewczynek stworzono dedykowaną linię Bon Ton Kotki. Sztućce z delikatnym grawerem kotków z pewnością spodoba się każdej małej damie. W skład kompletu wchodzi łyżeczka, widelec, nóź oraz łyżka dziecięca. Wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 Bon Ton Kotki można bez obaw myć w zmywarce. Dzięki idealnej wadze i wielkości sztućców, dziecko bez problemu poradzi sobie ze zjedzeniem każdego posiłku. Natomiast wykończenie noży i widelców daje gwarancję bezpiecznego użytkowania. Dodatkowo, sztućce dla dziewczynki posiadają gwarancję wieczystą, oraz znajdują się w różowym opakowaniu z wizerunkiem zwierzątek, dzięki czemu idealnie pasują na prezent dla dziewczynki.

Sztućce dla dzieci Bon Ton Kotki

Na zdjęciu: sztućce dla dzieci Bon Ton Kotki

Grawerowanie sztućców

Powyżej opisane sztućce dla dzieci są praktycznym prezentem, który ułatwi i uprzyjemni codzienne spożywanie śniadań, obiadów i kolacji. Jednak, aby nasz prezent na Komunię dla chłopca lub dziewczynki stał się również wyjątkową pamiątką, zapraszamy do skorzystania z usługi grawerowania sztućców na stronie internetowej gerlach.pl. Wystarczy zakupić komplet sztućców, na których wygrawerujemy podane przez Państwa imię dziecka, datę lub specjalną dedykację.

Sztućce dla dzieci Pychotki z grawerem

Na zdjęciu: sztućce dla dzieci Pychotki

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności