0

Sztućce na prezent na urodziny mamy

Parapetówka, ślub, rocznica to tylko niektóre z okazji, kiedy chcemy podarować naszym bliskim wyjątkowy prezent. Dla tych którzy są dla nas ważni, chcemy im towarzyszyć w najważniejszych chwilach życia. Poszukując stylowego prezentu chcemy wyrazić naszą miłość, szacunek i wsparcie. Z pomocą przychodzą sztućce Gerlach, które są dobrze znane w świadomości polskich konsumentów.

W walizce, drewnianej skrzynce czy pudełku?

W zależności od okazji mamy do wyboru różne warianty produktowe. Sztućce w walizce idealnie sprawdzają się jako prezent na ślub. Kompletny zestaw dla 12 osób składający się z 68 elementów można uatrakcyjnić zamawiając usługę grawerowania. W takim spersonalizowanym wydaniu nowoczesne, a jednocześnie ponadczasowe sztućce Muza ucieszą najbardziej wymagających. Sztućce Gerlach są wykonane ze starannością, doskonale wyważone, z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, objęte wieczystą gwarancją, będą służyć przez długie lata.

Na zdjęciu: zestaw sztućców 68 el. Antica z walizką

Zestaw sztućców Virga w drewnianej skrzynce będzie wyjątkowym prezentem z okazji srebrnych lub złotych godów. Odpowiednia waga sztućców podnosi komfort użytkowania, wytworne i eleganckie, będą stanowiły doskonałą ozdobę stołu przy okazji najważniejszych świąt i uroczystości. Jak w lepszy sposób wyrazić podziw i wdzięczność dla tych, którzy przez lata dokładali wszelkich starań, aby stworzyć nam prawdziwy dom? Idealnym dopełnieniem 68 elementowego zestawu będzie stylowa i elegancka skrzynia z drewna orzechowego. Naturalne opakowanie jest niezwykle efektowne i praktyczne.

Zestaw sztućców 24 el. Deco

Na zdjęciu: zestaw sztućców 24 el. Deco

Wybierając się do znajomych na parapetówkę warto pomyśleć o bardziej designerskim prezencie, który odda młodzieńczego ducha, osób tworzących swój dom. Modny, geometryczny wzór sztućców Deco idealnie uzupełni awangardowe wnętrza osób, które cenią sobie unikalność i indywidualizm, a wykończenie z połyskiem nada szczególnego charakteru bijącemu sercu czterech kątów. 24 elementowy zestaw będzie idealnie się sprawdzał zarówno podczas kameralnych spotkań w gronie najbliższych znajomych, jak również podczas magicznych wieczorów we dwoje. Bezpieczeństwo produktów Gerlach zostało potwierdzone atestem Państwowego Zakładu Higieny.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności