0

Chrzciny – prezenty dla chłopca i dziewczynki

Przy wyborze prezentu na Chrzciny często mamy wiele wątpliwości. Czy wręczyć kopertę z pieniędzmi, czy może jednak podarować prezent? A jeśli już zdecydujemy się na podarunek to, czy kupić coś praktycznego lub może coś, co będzie przez lata przypominało o tym szczególnym dniu. A gdyby tak połączyć przydatny prezent, który jednocześnie będzie pamiątką z okazji Chrztu Świętego?

Prezent na Chrzest dla chłopca - Bon Ton Pieski

Gerlach w swojej ofercie posiada nie tylko klasyczne sztućce dla dorosłych, ale również dla dzieci. Bon Ton Pieski to doskonały wybór na prezent na Chrzciny dla chłopca. Na każdym ze sztućców istnieje wzór pieska. Radosne wzornictwo uprzyjemni spożywanie posiłków nawet niejadkowi. Ponadto, sztućce Bon Ton zostały zapakowane w wesołe pudełko prezentowe w kolorze niebieskim, które doskonale nadaje się na podarunek. Wywoła również uśmiech na twarzy malucha. Sztućce dziecięce zostały zaprojektowana z największą starannością oraz dbałością o każdym szczegół, tak aby spożywanie posiłku nożem lub widelcem było bezpieczne. Linia Bon Ton Pieski została wykonana ze stali nierdzewnej 18/10, dzięki czemu wszystkie elementy można myć w zmywarce. Dodatkowo, sztućce dla dzieci posiadają gwarancję wieczystą, która poświadcza odpowiedzialność firmy Gerlach w tworzeniu wysokiej jakości produktów.

Bon Ton Pieski

Na zdjęciu: sztućce dla dzieci Bon Ton Pieski

Prezent na Chrzciny dla dziewczynki – Bon Ton Kotki

Nie tylko dla chłopców, ale również dla dziewczynek stworzono dedykowaną linię Bon Ton Kotki. Sztućce z delikatnym grawerem kotków z pewnością spodobają się każdej małej damie. W skład kompletu wchodzi łyżeczka, widelec, nóź oraz łyżka dziecięca. Wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 Bon Ton Kotki można bez obaw czyścić w zmywarce. Dzięki idealnej wadze i wielkości sztućców, dziecko bez problemu poradzi sobie ze zjedzeniem każdego posiłku. Natomiast wykończenie noży i widelców daje gwarancję bezpiecznego użytkowania. Sztućce dla dziewczynki znajdują się w różowym opakowaniu z wizerunkiem zwierzątek, dzięki czemu idealnie pasują na prezent dla malucha. Dodatkowym atutem jest gwarancja wieczysta udzielana przez firmę Gerlach, która poświadcza nasze zaangażowanie w tworzeniu wysokiej jakości produktów.

Sztućce dla dzieci Bon Ton Kotki

Na zdjęciu: sztućce dla dzieci Bon Ton Kotki

Grawerowanie sztućców

Powyżej opisane sztućce dla dzieci są praktycznym prezentem, który ułatwi i uprzyjemni codzienne spożywanie śniadań, obiadów i kolacji. Jednak, aby nasz prezent na Chrzciny dla chłopca lub dziewczynki stał się również wyjątkową pamiątką, zapraszamy do skorzystania z usługi grawerowania sztućców na naszej stronie internetowej gerlach.pl. Wystarczy zakupić u nas komplet sztućców,  na których wygrawerujemy podane przez Państwa imię dziecka, datę lub specjalną dedykację. Sztućce dla dzieci z grawerem przypomną o pierwszych ważnych i radosnych chwilach w życiu malucha.

Sztućce dla dzieci Pychotki

Na zdjęciu: sztućce dla dzieci Pychotki

Prezent na urodziny dziecka

Powyższe sztućce możemy sprezentować z okazji Chrztu Świętego, ale również narodzin dziecka. Jeśli chcemy podarować coś, co stanie się piękną pamiątką upamiętniającą przyjście na świat dziecka polecamy zestawy sztućców dla dzieci Gerlach. Ten gustowny prezent w przyszłości będzie nieocenioną pomocą podczas jedzenia, a wygrawerowana data lub imię dziecka przywoła niezwykłe wspomnienia.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności