0

Czy termos trzyma zimno? Sprawdź!

Czy termos trzyma zimno? Zazwyczaj tego typu produkty kojarzą się z utrzymywaniem ciepła i najchętniej używane są jesienią oraz zimą. Jednak to błąd! Naczynia termiczne doskonale nadają się również do używania w trakcie gorącego lata.

Dlaczego termosy trzymają temperaturę?

Termosy i inne naczynia GERLACH, które utrzymują temperaturę przez dłuższy czas, zostały stworzone przede wszystkim z wysokiej jakości stali nierdzewnej. To jednak nie wystarczyłoby, aby długo utrzymywać temperaturę. Odpowiada za to system podwójnych ścianek, pomiędzy którymi znajduje się próżnia. Dzięki temu mogą one utrzymywać temperaturę znajdującego się wewnątrz napoju przez wiele godzin.

Jak długo termosy utrzymują zimno napoju?

Napoje znajdujące się w termosach GERLACH utrzymują swoją temperaturę do ok. 6 godzin, jednak czas ten zależy od konkretnego modelu, dlatego warto sprawdzać tę informację przed zakupem. Z tego powodu tego typu naczynie jest doskonałe np. na podróż w góry czy rodzinną wycieczkę latem. Dzięki temu można schłodzić się i odpocząć nawet po kilku godzinach marszu.

Jaki termos GERLACH wybrać?

W ofercie GERLACH znajdują się obecnie termosy z linii AMBIENTE oraz ASSIST.

W linii AMBIENTE znajduje się termos o pojemności 1 l. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie jednolicie wyglądające produkty i zależy im na tym, aby również termos dobrze wyglądał na kuchennym blacie. W ramach tej linii można znaleźć garnki, czajnik, noże, pojemnik, czy sztućce.

Z kolei linia ASSIST została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie zarówno krótkie, jak i odległe podróże. Dostępne są w niej dwa termosy. Mniejszy, o pojemności 1 l, doskonale sprawdzi się do pracy czy szkoły, a większy o pojemności 1,2 l to idealny wybór w podróż, ponieważ posiada dodatkowy uchwyt ułatwiający korzystanie z niego w trudnych warunkach. Obydwa zostały pokryte odporną na uszkodzenia, czarną powłoką.

Naczynia termiczne GERLACH to nie tylko termosy

Wśród naczyń termicznych GERLACH, które utrzymują zarówno temperaturę zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów, znajdują się nie tylko termosy. Warto zwrócić uwagę również na inne produkty:

  • Kubki ASSIST – dostępne w dwóch pojemnościach, doskonale nadają się do samochodu, do pracy czy szkoły;
  • Butelka AMBIENTE – jej pojemność wynosi 0,5 l. Posiada ergonomiczny design, dlatego dobrze zmieści się do niewielkiego plecaka i może być doskonałym wyborem na niedługi spacer po okolicy;
  • Dzbanek NATUR – wygodny i poręczny o pojemności 1,2 l doskonale sprawdzi się w trakcie rodzinnego grilla, ale nie tylko. Można wykorzystać go również do podawania herbaty bądź schłodzonego napoju do dowolnego posiłku.

Naczynia termiczne ułatwiają codzienne życie. Sprawiają, że możesz w dowolnej chwili sięgnąć po ulubiony napój i mieć pewność, że jego temperatura będzie zawsze odpowiednia. Są również doskonałym pomysłem na prezent.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności