0

Elegancja w nowoczesnym wydaniu - garnki Prime

Jedną z obecnych nowości marki Gerlach to zestaw garnków z linii Prime, których nie będziesz chciał schować w szafce. Zaokrąglony kształt oraz elegancki czarny kolor składają się na unikatowe wzornictwo garnków Prime. To wyjątkowe uzupełnienie kuchennej kolekcji, w niezwykle wyrafinowanym stylu. Doskonale wkomponuje się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Wysokiej jakości materiały z jakich zostały stworzone garnki Prime sprawią, żę komplet ten będzie nierozłącznym elementem wyposażenia przez wiele lat, efektownie prezentując się na blacie, stole lub kuchennych półkach.

Ponadczasowa elegancja i praktyczne rozwiązania

Garnki Prime zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy nie tylko doceniają design zakupionych produktów, ale również praktyczne rozwiązania, które uproszczą i uprzyjemnią gotowanie.

Wszystkie garnki wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, dzięki której naczynia odporne są na korozję, uszkodzenia, wysoką temperaturę, oraz nadają się do mycia w zmywarce.

Kolejnym elementem, o którym należy wspomnieć jest dysk aluminiowy wbudowany w trójwarstwowe dno. Dysk ten zapewnia równomierną dystrybucję ciepła, co pozwala na przyspieszenie procesu gotowania oraz zapewnia oszczędność energii. Ponadto, specjalne dno umożliwia korzystanie z kompletu garnków na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, cermicznej, indukcyjnej oraz w piekarniku.

Każdy z garnków posiada pokrywki ze szkła hartowanego, które są integralnym elementem zestawu. Doskonale przylegają one do krawędzi naczynia, hermetycznie je zamykając i gwarantując, że woda wraz ze składnikami odżywczymi nie przedostaje się na zewnątrz.

Inne przydatne dodatki, które znajdziemy w garnkach z tej linii to wewnętrzna miarka, ułatwiająca odmierzanie wlewanych płynów, nienagrzewające się duże i wygodne uchwyty w pokrywkach i garnkach oraz lakierowana powłoka zewnętrzna.

Zestaw garnków 6 el. Prime

Na zdjęciu: Zestaw garnków 6 el. Prime.

Skład zestawu garnków Prime

W skład zestawu Prime wchodzą trzy garnki o róźnych pojemnościach i rozmiarach: garnek z pokrywką Ø 18cm - 2,0l, garnek z pokrywką Ø 20cm - 3,0l, garnek z pokrywką Ø 24cm - 5,0l. Zróżnicowane pod względem wielkości naczynia będą nieocenioną pomocą podczas gotowania na co dzień i od święta. Najmniejszy garnek przyda się przy podgrzewaniu sosów, większy sprawdzi się doskonale przy gotowaniu makaronu spaghetti, natomiast garnek 5 l pomieści zupę sporządzoną dla całej rodziny.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2020

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności