0

Elegancja w nowoczesnym wydaniu - garnki Prime

Jedną z obecnych nowości marki Gerlach jest linia Prime, czyli oryginalny zestaw garnków Premium. Ich unikatowy, zaokrąglony kształt oraz elegancki, czarny kolor sprawiają, że jest to wyjątkowe uzupełnienie kuchennej kolekcji, w niezwykle wyrafinowanym stylu. Doskonale wkomponuje się ono zarówno w tradycyjne jak i nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Ponadto, funkcjonalne rozwiązania, oraz wysokiej jakości materiały z jakich zostały wykonane garnki Prime sprawiąją, żę komplet ten będzie nierozłącznym elementem wyposażenia kuchni przez wiele lat, zapewniając przyjemne i proste gotowanie każdego dnia.

Ponadczasowa elegancja i praktyczne rozwiązania

Garnki Prime zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy nie tylko doceniają design zakupionych produktów, ale również zwracają uwagę na praktyczne rozwiązania, ułatwiające przygotowywanie posłków.

Zestaw Prime wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, dzięki której naczynia odporne są na korozję, uszkodzenia, wysoką temperaturę, oraz nadają się do mycia w zmywarce.

Komplet wyposażony jest w dysk aluminiowy wbudowany w trójwarstwowe dno garnków. Dysk ten zapewnia równomierną dystrybucję ciepła, co pozwala na przyspieszenie procesu gotowania oraz zapewnia oszczędność energii. Ponadto, specjalne dno umożliwia korzystanie z naczyń w piekarniku oraz na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, cermicznej i indukcyjnej.

Każdy z garnków posiada pokrywki ze szkła hartowanego, które są integralnym elementem zestawu. Doskonale przylegają do krawędzi naczynia, hermetycznie je zamykając i gwarantując, że woda wraz ze składnikami odżywczymi nie przedostaje się na zewnątrz.

Inne przydatne dodatki, które znajdziemy w garnkach z tej linii to wewnętrzna miarka, ułatwiająca odmierzanie wlewanych płynów, nienagrzewające się duże i wygodne uchwyty w pokrywkach oraz lakierowana powłoka zewnętrzna.

Zestaw garnków 6 el. Prime

Zestaw garnków 6 el. Prime.

Skład zestawu garnków Prime

W skład zestawu Prime wchodzą trzy garnki o róźnych pojemnościach i rozmiarach: garnek z pokrywką Ø 18cm - 2,0l, garnek z pokrywką Ø 20cm - 3,0l oraz garnek z pokrywką Ø 24cm - 5,0l. Zróżnicowane pod względem wielkości naczynia będą nieocenioną pomocą podczas gotowania na co dzień i od święta. Najmniejszy garnek przyda się przy podgrzewaniu sosów, większy sprawdzi się doskonale przy gotowaniu makaronu spaghetti, natomiast garnek 5,0l pomieści zupę przygotowaną dla całej rodziny.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności