0

Garnki – drewniane elementy sprawdzą się w Twojej kuchni!

Dobrze jest być bliżej natury. Dlatego drewniane elementy w kuchni to doskonały pomysł na wystrój wnętrza także w nowoczesnej, designerskiej kuchni. Dlaczego warto postawić na garnki z drewnianymi elementami? Sprawdź ich zalety i dowiedz się, do jakiego pomieszczenia będą pasowały.

W kuchni stawiaj na prawdziwe drewno

Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowy wystrój kuchni, stawiaj wyłącznie na prawdziwe drewno. Na rynku nie brakuje imitacji, np. uchwytów garnków czy patelni wykonanych z tworzyw, które jedynie mają je przypominać. Jednak ich faktura czy odczucie przy dotykaniu nigdy nie będzie tak szlachetna i jakościowa, jak w przypadku dobrego, twardego drewna.

Ponadto jest ono lepszym izolatorem, dlatego doskonale sprawdza się na różnego rodzaju uchwyty. Jest również naturalnym, odnawialnym materiałem, który jest przyjazny dla planety. Z tych powodów zwracaj uwagę na to, aby zawsze kupować naturalne drewno.

Linia NATUR – garnki, patelnie i akcesoria kuchenne z prawdziwym drewnem

Linia NATUR to przede wszystkim połączenie nowoczesnego designu z czernią i prawdziwym drewnem wysokiej jakości. Została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość i bliskość z naturą. Dlatego też w tej linii znajdziesz np. dzbanek termiczny z drewnianym uchwytem, wykonane w Polsce dębowe deski czy żeliwne garnki, które pozwolą na przygotowanie wielu smacznych potraw.

Produkty z tej linii doskonale sprawdzą się we współczesnych kuchniach, przede wszystkim w tych loftowych i z elementami drewna. Dzięki nim podkreślisz wyjątkowy charakter wnętrza.

Garnki – drewniane uchwyty i nieprzywierająca powłoka

Garnki NATUR z powłoką nieprzywierającą Ilag Xera Dur  2 ® Ceramic Non Stick mają modny, czarny kolor. Zostały w całości wykonane z wytrzymałego materiału i doskonale nadają się na płytę indukcyjną. Zostały wykonane z odlewanego aluminium w technologii Die-Cast.

Drewniany element znajduje się w ich pokrywkach. Te zostały stworzone przede wszystkim z hartowanego szkła. Posiadają silikonowy rant, odpowietrznik pary oraz wygodny system odcedzania. Ich uchwyt zaś został wykonany z dębowego drewna, nadając garnkom wyjątkowego wyglądu.

Garnki bez pokrywek nadają się do użytkowania w piekarniku. Dostępne są w dwóch rozmiarach: 24 cm (4,5 l) i 28 cm (4,2 l).

Wyeksponuj garnki z drewnianymi elementami

Wyjątkowe garnki z drewnianymi elementami mogą pełnić również funkcję dekoracyjną w Twoim wnętrzu. Dlatego nie musisz trzymać ich zamkniętych w szafce. Jeśli posiadasz w kuchni otwartą półkę, być może właśnie tam warto znaleźć dla nich miejsce. Sprawdź również pomysły na aranżację kuchni bez szafek wiszących.

Szlachetny materiał najwyższej jakości – zadbaj o niego

Drewno to szlachetny materiał najwyższej jakości, który może wytrzymać długie lata, jeśli zadbasz o niego odpowiednio. Najważniejsze w jego przypadku jest unikanie długiego namaczania go. Z tego powodu garnki NATUR, a zwłaszcza ich pokrywki, myj ręcznie z użyciem delikatnych detergentów. Nie zalewaj również drewnianego uchwytu i pilnuj, aby ten element nie leżał zbyt długo w wypełnionym wodą zlewie. Warto również unikać szorstkich gąbek, które mogą doprowadzić do porysowania dębowych elementów.

 

Drewniane elementy w garnkach NATUR to wyjątkowe połączenie, które nada wnętrzu unikatowych tekstur. Stawiaj na najwyższej jakości produkty, które będą Ci służyć przez długie lata!

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności