0

Garnki i patelnie SMART STEEL – funkcjonalne naczynia ze stali nierdzewnej z odczepianą rączką.

Uniwersalne garnki i patelnie SMART STEEL zostały stworzone po to, aby na co dzień ułatwiać gotowanie oraz przechowywanie. Idealnie wpisują się w nowoczesne wnętrza, są eleganckie i doskonale sprawdzą się w małych kuchniach i aneksach kuchennych.

 

Jedną z zalet naczyń SMART STEEL jest możliwość przechowywania ich jedno w drugim. Pozwala to zaoszczędzić aż do 50% miejsca w szafce. Garnki i patelnie z tej linii są bardzo wszechstronne i mają wiele zastosowań – można ich używać nie tylko do gotowania czy smażenia, ale również do zapiekania w piekarniku, serwowania dań czy przechowywania żywności w lodówce.

Zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Posiadają wbudowany aluminiowy dysk (technologia full induction), zapewniający równomierną dystrybucję ciepła, co skraca czas gotowania oraz pozwala zaoszczędzić energię. Patelnie mają wewnątrz dodatkową powłokę ceramiczną – ILAG XERADUR 2.

Co ważne garnki i patelnie SMART STEEL są w pełni bezpieczne dla zdrowia i środowiska – nie zawierają szkodliwych substancji.

Odczepiana rączka jest uniwersalna i pasuje zarówno do garnków, jak i patelni. Uchwyt doskonale leży w dłoni, jest wygodny, bezpieczny i stabilny. Wytrzymuje aż do 6 kg obciążenia.

Garnki dostępne są w 3 rozmiarach, a ich pojemności to: 1,5 l, 2,0 l, 2,5 l. Patelnie mają średnice: 20 cm, 24 cm i 28 cm.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności