0

Garnki Natur – naczynia dla wymagających użytkowników, którzy cenią zdrowe gotowanie i ekologię.

Chcemy mieć wpływ na otaczającą nas przyrodę, ponieważ natura jest dla nas ważna. To zainspirowało nas do stworzenia kolekcji Natur, w skład której wchodzą patelnie, noże kuchenne w bloku, deski do krojenia, drewniany młynek do pieprzu, solniczka oraz inne przydatne akcesoria. Teraz uzupełnieniem tej oferty są również garnki.

Garnki Natur to naczynia bezpieczne zarówno dla zdrowia użytkownika, jak i dla środowiska. Oprócz funkcjonalności wyróżnia je wyjątkowy design, który pasuje do każdej kuchni, zarówno nowoczesnej, jak i tej tradycyjnej.

Garnek NATUR 24 cm

Na zdjęciu: Garnek NATUR 24 cm
 

Co charakteryzuje garnki Natur?

Jedną z 4 najważniejszych cech tych produktów jest powłoka ceramiczna ILAG XERA DUR 2. Posiada ona wysoką odporność na ścieranie, zarysowanie, wysokie temperatury i ma właściwości nieprzywierające. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać ją w czystości. Powłoka jest w pełni bezpieczna dla zdrowia – nie zawiera szkodliwych substancji takich, jak PTFE, PFOA, a pod wpływem ciepła nie wydziela toksycznych oparów. Jej wierzchnia warstwa z Xerogelem minimalizuje również pękanie pod wpływem ciepła.

Do produkcji garnków Natur zastosowano nowoczesną technologię formowania naczyń – Die-Cast. Polega ona na wtłaczaniu metali do wnęki formy, dzięki czemu można uzyskać pożądany kształt. Uformowane w ten sposób aluminium ma odpowiednią grubość oraz gęstość, co sprawia, że garnek jest odporny na odkształcenia i cechuje go długotrwała wytrzymałość.

Pokrywki wchodzące w skład zestawu, ułatwiają odcedzanie i przelewanie płynów. Pomagają w tym 2 rodzaje sitek.

Garnki Natur posiadają także grube 4-warstwowe dno. Zapewnia ono równomierną dystrybucję ciepła i umożliwia korzystanie z nich na wszystkich rodzajach kuchenek (gazowej, elektrycznej, ceramicznej i indukcyjnej). Naczynia są dzięki temu energooszczędne.

Garnek NATUR 28 cm

Na zdjęciu: Garnek NATUR 28 cm
 

Zestawy garnków Natur

W skład każdego kompletu wchodzi garnek oraz dedykowana do niego pokrywka z naturalnym drewnianym uchwytem. Naczynia dostępne są obecnie w 2 pojemnościach 4,5 l (o średnicy 24 cm) oraz 4,2 l (o średnicy 28 cm). Doskonale nadają się do przygotowywania dań jednogarnkowych oraz zapiekania w piekarniku (bez pokrywki). Nie zaleca się mycia ich w zmywarce.

Funkcjonalność, nowoczesny design i najwyższa jakość materiałów wykorzystanych do produkcji garnków Natur mogą spełnić nawet największe wymagania użytkowników. A bezpieczeństwo dla ludzi i otaczającej nas przyrody, które gwarantują, jest bardzo ważne, zwłaszcza jeśli zależy nam na przyszłości naszej planety.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności