0

Gerlach w gronie najdynamiczniejszych przedsiębiorców w Polsce wg magazynu Puls Biznesu

W latach 2008, 2009 i 2015 firma Gerlach pojawiła się w rankingu Gazele Biznesu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, organizowanych przez magazyn Puls Biznesu.  Ta wyjątkowo prestiżowa i ekskluzywna nagroda dedykowana jest małym i średnim firmom, które w ostatnich czasach zanotowały bardzo dynamiczny wzrost na rynku polskim. Jesteśmy dumni, że możemy należeć do tego elitarnego grona aktywnych przedsiębiorców w Polsce.

Odbywające się już od 2000 roku Gazele Biznesu, organizowane przez dziennik Puls Biznesu, to najstarszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Swoje odpowiedniki tego wydarzenia odbywają się również w krajach takich jak Estonia, Słowenia, Litwa, Szwecja i Łotwa. Głównym celem przyznawanych nagród jest promocja działalności małych i średnich firm, które szybko i efektywnie rozwijają się na polskim rynku.

Korzyści płynące z wyróżnienia nagrodą Gazela Biznesu to przede wszystkim możliwość zwiększenia rozpoznawalności marki na rynku, a  w rezultacie również szansa na pozyskanie nowych partnerów handlowych . Wyróżnienie jest wyznacznikiem dobrej reputacji firmy oraz wskaźnikiem jej dynamicznego rozwoju. Aby ubiegać się o miejsce w rankingu, uczestnicy konkursu muszą pochwalić się zwiększonymi obrotami na przestrzeni trzech lat oraz osiąganiem zysków.

Nagrody i wyróżnienia niezmiernie nas cieszą i motywują do jeszcze intensywniejszych działań na jeszcze szerszą skalę. Dziękujemy za docenienie naszego zaangażowania i determinacji w tworzeniu wysokiej jakości produktów.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności