0

Gerlach w podróży – termosy Assist i Ambiente

Już nie tylko do kuchni czy ogrodu. Rozszerzyliśmy asortyment, tworząc produkty idealne do zabrania ze sobą np. w podróż, do biura, na wycieczkę rowerową, górskie wędrówki, krótsze i dłuższe wyprawy, na piknik czy siłownię.

Termosy Gerlach Ambiente oraz Assist

Na zdjęciu: Termosy Gerlach Ambiente oraz Assist
 

Ambiente oraz Assist to szczelne termosy, dzięki którym napój będzie utrzymywać swoją temperaturę przez wiele godzin – w przypadku ciepłych napojów do 12 h, a zimnych do 6 h. Wszystko to dzięki podwójnym ściankom, które stanowią doskonałą izolację i tworzą próżnię, chroniąc przed oparzeniem.

Każdy z termosów posiada poręczny kubek i jest wyposażony w system „quick click”, co zapewnia wygodę otwierania i nalewania napoju.

Termosy zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i dostępne są w pojemnościach 1 l oraz 1,2 l. Model Ambiente na zewnątrz posiada elegancki efekt szczotkowania, a termosy Assist charakteryzuje dodatkowa powłoka odporna na uszkodzenia i ułatwiająca trzymacie w dłoni tzw. „powder coating”.

Zobacz termosy Gerlach Assist i Ambiente.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2022

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności