Gerlach wyróżniony nagrodą Superbrands 2018!

Gerlach wyróżniony nagrodą Superbrands 2018!

Nasza firma Gerlach została wyróżniona nagrodą Superbrands 2018. Jest to niezwykłe wyróżnienie, które wyraża uznanie i zaufanie ze strony naszych klientów.

Superbrands została założona w 1995 roku. Organizacja działa już od 20 lat, posiadając oddziały w 55 krajach. W Polsce Superbrands istnieje od 12 lat. Jest to jedyna organizacja na świecie, która nagradza wszystkie te marki, które osiągnęły znaczący sukces na rynku.

Organizacja Superbrands przyznaje wyróżnienia opierając się na opiniach wybranych konsumentów (10 tys. respondentów), które zebrane są w niezależnym badaniu rynkowym. Badania w Polsce opracowywane są w instytucie badawczym ARC Rynek i Opinie. Badania Superbrands są przyznawane każdego roku, będąc największym badaniem siły rynku w naszym kraju.

We wrześniu 2017 roku na potrzeby edycji 2018 w badaniu konsumenckim wzięło udział prawie 2 000 marek. Marki, które zostały ocenione najlepiej w każdej z kategorii (znajomość, korzystanie, polecanie oraz odradzanie), nagradzone zostały tytułem Superbrands, natomiast marki, które zostały stworzone w naszym kraju zyskały wyróżnienie Superbrands Polska Marka.

Marki, które zostały wyróżnione w zeszłorocznej edycji 2017 to między innymi: Atlas, Bosch, Apart, Cisowianka, DPD, Lego, Kaufland, Levis, Mokate, Ćmielów, Volkswagen, PKP Intercity, Natura, czy Siemens.


powrót