0

Gerlach wyróżniony nagrodą Superbrands 2018!

Nasza firma Gerlach została wyróżniona nagrodą Superbrands 2018. Jest to niezwykłe wyróżnienie, które wyraża uznanie i zaufanie ze strony naszych klientów.

Superbrands została założona w 1995 roku. Organizacja działa już od 20 lat, posiadając oddziały w 55 krajach. W Polsce Superbrands istnieje od 12 lat. Jest to znana organizacja na świecie, która nagradza wszystkie te marki, które osiągnęły znaczący sukces na rynku.

Organizacja Superbrands przyznaje wyróżnienia opierając się na opiniach wybranych konsumentów (10 tys. respondentów), które zebrane są w niezależnym badaniu rynkowym. Badania w Polsce opracowywane są w instytucie badawczym ARC Rynek i Opinie oraz są realizowane każdego roku, będąc największym badaniem siły rynku w naszym kraju.

We wrześniu 2017 roku na potrzeby edycji 2018 w badaniu konsumenckim wzięło udział prawie 2 000 marek. Marki, ocenione najlepiej w każdej z kategorii (znajomość, korzystanie, polecanie oraz odradzanie), nagrodzone zostały tytułem Superbrands, natomiast marki stworzone w naszym kraju zyskały wyróżnienie Superbrands Polska Marka. Te prestiżowe wyróżnienie pokazuje jak silną marką jest marka Gerlach na polskim rynku. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w tworzeniu produktów o wysokiej jakości zostało docenione przez konsumentów.

Nagrody
i wyróżnienia

© Gerlach 2023

Created by: Xann Marketing

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności